Toyota Camry 1989 – 13000 PLN – Śmigiel

Budowana w japońskiej fabryce Tsutsumi z myślą o europejskim rynku, Toyota Camry generacji XV10 została zaokrąglona względem poprzedniej wersji, poprawiono również komfort i zastosowano lepsze wyciszenie kabiny. To właśnie ta generacja skorzystała z inżynierii opracowanej podczas wprowadzenia Lexusa i modelu LS400. Auto jako nowe było również oferowane na polskim rynku i właśnie taki samochód, w wersji kombi i z silnikiem wysokoprężnym pod maską, oferowany jest przez drugiego właściciela.

Toyota Camry
Rocznik: 1989
Przebieg: 185000 km
Pojemność: 1996 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 86 KM

Cena: 13000 PLN

Wyposażenie:
– wspomaganie układu kierowniczego

Drugi właściciel w posiadaniu od 1991. Pierwszy odebrał w dniu 27.12 1989 r. w Luboniu k. Poznania u autoryzowanego dilera
Toyoty (wpłata dolarowa w Pewexie). W załączeniu książka gwarancyjna z wpisami przeglądów. Samochód bezwypadkowy.

Ze względu na mały przebieg i bezawaryjność miałem w planie użytkować do końca, a mam już 76 lat, dlatego też w ostatnich latach dużo zainwestowałem (ok. 8000 zł). Zrobiona karoseria: nowe przednie błotniki, reperaturki tylnych, wstawki drzwi, progi, tylna klapa (w zapasie drugi błotnik i próg, gdyż był dobry). Cały układ hamulcowy nowy z rurek mosiężnych. Nowe sprzęgło z wysprzęglikiem. Nie zdążyłem wymienić bębnów i tarcz, ale mam zakupione i czekają na nowego właściciela.

Roczne przebiegi to ok. 2500 km, a o stylu jazdy niech świadczą jeszcze oryginalne tarcze i bębny – mają już ponad 32 lata.
Posiadam dwa komplety kół – obydwa oryginalne (alu i stalowe).

Cena tylko do minimalnej negocjacji.
Do dokończenia profesjonalne malowanie dwóch boków oraz wymiana tarcz oraz bębnów, które posiadam.

Telefon: +48 698 991 857
Miejscowość: Śmigiel