KlasykaGatunku.pl

Toyota Camry Sportswagon 1987 – 40000 PLN – Wrocław

Oglądając to auto z każdej strony możesz pomyśleć, że jego barwy to wytwór fabryczny… przynajmniej póki nie dojrzysz lamparta na masce. Cała wizja grafiki na tym aucie jest tak spójna i zgodna z modą lat 80., że wręcz nie każdy uchwyci, że jest to wizja artysty, unikalna i nie do odnalezienia na żadnym innym egzemplarzu. Z pewnością może to być plus i dodatkowa wartość, jeżeli też planujesz przewozić samochodem rzeczy unikalne, a do tego lubisz klimat japońskich samochodów z tamtych lat, a bez wątpienia Toyota Camry jest jedną z najbardziej udanych konstrukcji tamtych lat. Bagażnik wersji Sporswagon jest przepastny, a welurowe wnętrze – wspamiałe.

Toyota Camry 2000 XLi Sportswagon
Data produkcji: 1987
Pojemność silnika: 1998 ccm
Moc: 121 KM / 89 kW
Przebieg: 120,932 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 47500 PLN
Cena do soboty 9 grudnia: 40000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Camry XLi Sportswagon. Sprowadzona od pierwszego właściciela (ur. 1934) z Münchenstein, Szwajcaria. Właścicielem samochodu był szwajcarski artysta malarz Erich Hammer. W 1987 roku przed odbiorem auta z salonu polakierował aerografem cale nadwozie. Następnie auto było prezentowane w galeriach sztuki i na wystawach wraz z innymi
pracami. Pojazd zachowany w perfekcyjnym stanie, wolny od korozji. Bardzo niski przebieg 120 tysięcy kilometrów. Na wyposażeniu klimatyzacja. Zachowana dokumentacja serwisowa wraz z oryginalną kartą gwarancyjną. Komplet czterech kluczyków.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Brak korozji, rys czy widocznych mankamentów. Spód w stanie nadzwyczajnym jak na Japończyka. Komora silnika idealna.

Wnętrze jest w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka na fotelach jest jak nowa, nie ma wytarć czy wyblaknięć. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Radio fabryczne. Bagażnik w idealnym stanie, kompletne wszystkie akcesoria wraz z roletą.

Fabryczne felgi z kołpakami polakierowanymi przez artystę, nowe opony letnie. Zestaw oryginalnych chlapaczy i zapasowy kołpak w bagażniku.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon letnich Continental.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Samochód pochodzi z prywatnej kolekcji i posiada wykonane opłaty importowe. Istnieje możliwość przygotowania dokumentów do rejestracji na żółte tablice dla pojazdów zabytkowych.

Ask for Export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl

Kredyt na klasyka