Toyota Corolla 1996 – 12000 PLN – Warszawa

W latach 90. w zapomnienie zaczęła odchodzić legenda o „japońskich jednorazówkach”, czyli mówiącej o tym, że japońskie samochody są wykonane źle i szybko rdzewieją. W Kraju Kwinącej Wiśni ciężko pracowano na pozytywną opinię i w końcu się jej doczekano. Toyota Corolla pracowała na dobre imię przez szereg lat i kolejne generacje. Póki produkcji nie zdecydowano się przenieść do Europy, była prawdziwym wzorem niezawodności i ekonomicznej eksploatacji. Do zwykłej, spokojnej eksploatacji niczego jej nigdy nie brakowało i o ile nie szukamy wielkich emocji i częstych wizyt w serwisie, taki wybór może być optymalny. Ten egzemplarz przybył do Polski z USA i podobnie, jak większość samochodów z tamtego rynku, może pochwalić się bogatym wyposażeniem.

Toyota Corolla
Rocznik: 1996
Przebieg: 318000 km
Pojemność: 1587 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 110 KM

Cena: 12000 PLN

Wyposażenie:
Samochód wyposażony we wspomaganie kierownicy, klimatyzację, szerokie wygodne fotele i tylna kanapa. Pasy bezpieczeństwa dla pasażerów podróżujących zarówno z przodu, jak i z tyłu samochodu. Estetyczna i pięknie wykonana tapicerka miła i miękka w dotyku. Siedzenia pokryte przyjemnym materiałem – wszystko w pięknej beżowo – kawowej tonacji, która współgra z kolorem nadwozia. Alufelgi.

Toyota Corolla serii E10 wersja amerykańska o nadwoziu sedan z silnikiem o pojemności 1,6 l oraz manualnej skrzyni biegów – gotowa do jazdy. Samochód sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych przez pierwszego i jedynego właściciela. Pojazd garażowany i zadbany w stanie ponadprzeciętnym, jak na swój wiek. Samochód ma aktualne badanie techniczne, które przeszedł w kwietniu 2024 r.

Telefon: +48 603 119 613
Miejscowość: Warszawa