KlasykaGatunku.pl

Toyota Corolla E9 1991 – SPRZEDANA

Toyota Corolla E9, czyli szóstej generacji, dla wielu pozostała do dziś wzorem japońskiej niezawodności. Produkowana od 1987 do 1992 roku, zgodnie z modą wyróżniała się bardziej aerodynamiczną sylwetką od swojej poprzedniczki. Już w wersji z najmniejszym silnikiem 1,3 l (oznaczonym kodem 2E) legitymowała się mocą 75 KM i niezłymi osiągami. Było to zasługą zastosowania techniki trzech zaworów na cylinder oraz niskiej masy własnej samochodu. Oferowany egzemplarz sprowadzony został z Francji, ma niewielki przebieg 55 tysięcy kilometrów, pełną dokumentację serwisową i rzadko spotykaną w tych autach skrzynię automatyczną. Ekonomiczna, nowoczesna, doskonale wykonana, do miasta jest jak znalazł. Z pewnością przejeździ jeszcze więcej, niż większość współczesnych samochodów.

Toyota Corolla 1.3 XLi Liftback E9
Data produkcji: 1990
Pojemność silnika: 1296 ccm
Moc: 75 KM / 56 kW
Przebieg: 55,580 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Corolla serii E9 w nadwoziu hatchback z silnikiem o pojemności 1,3 l oraz automatyczną skrzynią biegów. Sprowadzona od pierwszego właściciela z Poissy, Francja. Samochód zachowany w idealnym stanie, bez żadnej korozji, co zawdzięcza garażowaniu i braku użytku zimą. Bardzo niski przebieg 55 tysięcy kilometrów. Pełna dokumentacja serwisowa, wraz z rachunkami za naprawy z ostatnich lat.

Nadwozie posiada wciąż fabryczny lakier, bez widocznych rys czy wgnieceń, zachowane w mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku samochodu. Zderzaki i listwy nie posiadają obcierek, wszystkie lampy i emblematy są całe, wiele detali wciąż wygląda jak nowe.

Wnętrze nie posiada śladów zużycia, plastiki są matowe, tapicerka nie ma wytarć czy wyblaknięć. Komplet oryginalnych dywaników. Sprawne radio z epoki firmy Schneider.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon Uniroyal,
– komplet alufelg i nowe śruby,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.