Toyota Corolla E90 1992 – 35000 PLN – Żukowo

Toyota Corolla E90 to model szóstej generacji, powszechnie uważany za wzór japońskiej niezawodności. Produkowana od 1987 do 1992 roku, była modelem, który mogliśmy już kupić w polskim salonie. Już w wersji z najmniejszym silnikiem, oznaczonym kodem 2E, legitymowała się mocą 75 KM i niezłymi osiągami. Było to zasługą zastosowania techniki trzech zaworów na cylinder oraz niskiej masy własnej samochodu. Oferowany egzemplarz zachowany był w doskonałym stanie, z niskim przebiegiem, lecz właściciel nie przebierał w środkach, by doprowadzić ją do stanu nowego samochodu. Dzięki temu, w jakikolwiek sposób na nią nie spojrzymy, jej stan może po prostu zachwycić. Wnętrze, karoseria, komora silnika, podwozie – na zdjęciach widzimy po prostu nowy samochód.

Toyota Corolla E90
Rocznik: 1992
Przebieg: 93000 km
Pojemność: 1296 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Cena: 35000 PLN

Samochód zakupiony w polskim salonie – zachowany w nienagannym stanie, który wymagał trochę pracy, aby doprowadzić do wyglądu „jak nowy”, co pokazują zdjęcia.
Samochód od momentu zakupu był corocznie dobrze konserwowany, co pozwoliło na zachowanie podłogi w prawie idealnym stanie – została odnowiona tylko lakierniczo w części tylnej.
Odnowiona powłoka lakiernicza na całości karoserii.
Zawieszenie praktycznie całe nowe.
Silnik rozebrany do zera i odnowiony – wszystko szkiełkowane i lakierowane proszkowo.
Co najważniejsze, wnętrze jak nowe – zachowane całe w oryginale.
Dywany i tapicerka jak nowe.

Zainteresowanych proszę o kontakt i wszystko opowiem.
Cena jest nieadekwatna do ilości przepracowanych roboczogodzin, gdyby każdą policzyć cena by musiał by być znacznie wyższa. Samych części OE TOYOTA za ponad 10000 zł.
Lakier profesjonalnie zabezpieczony powłoką kwarcową Tenzi Q10 Flexi.
Zapraszam do oględzin.

Telefon: +48 798 229 853
Miejscowość: Żukowo