Toyota Corolla Olympia Gold Liftback E9 1991 – 27500 PLN – Wrocław

Toyota Corolla generacji E9 produkowana była w latach 1987-1992. Według wielu jest to najzgrabniejsza z 12 odsłon modelu, zwłaszcza w pięciodrzwiowej wersji liftback, takiej jak prezentowana w ogłoszeniu. Ten egzemplarz przybył do Polski ze Szwajcarii i pochodzi z krótkiej, liczącej 50 sztuk serii „Olympia Gold”, przygotowanej z okazji sponsorowania przez Toyotę reprezentacji Szwajcarii na igrzyskach olimpijskich. Auto jest bogato wyposażone – posiada automatyczną skrzynię biegów, szyberdach, elektryczne szyby i 105-konną jednostkę 1,6 pod maską. Niebywały jest stan zachowania i niski przebieg, wynoszący ledwie 74 tys. km. Takim samochodem można z przyjemnością jeździć na co dzień lub od święta.

Toyota Corolla 1.6 XLi Olympia Gold Liftback E9
Rok produkcji: 1991 / pierwsza rejestracja w 1992
Pojemność silnika: 1587 ccm
Moc: 105 KM / 77 kW
Przebieg: 74,483 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 27500 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Corolla serii E9 w nadwoziu hatchback z silnikiem o pojemności 1,6 l oraz automatyczną skrzynią biegów. Sprowadzona od spadkobiercy pierwszego właściciela z Schaanwald, Liechtenstein. Samochód zachowany w idealnym stanie, bez korozji, co zawdzięcza garażowaniu i braku użytku zimą. Bardzo niski przebieg 74 tysięcy kilometrów. Pełna dokumentacja serwisowa. Samochód miał wykonany w październiku serwis i nowe badanie techniczne MFK na dwa lata.

Pojazd w limitowanej edycji 50 sztuk „Olympia Gold” z okazji sponsorowania przez Toyotę reprezentacji Szwajcarii na igrzyskach olimpijskich.

Nadwozie posiada wciąż fabryczny lakier, bez widocznych rys, uszkodzeń czy wgnieceń. Zachowane w mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku samochodu. Zderzaki i listwy nie posiadają otarć, wszystkie lampy i emblematy są całe, wiele detali wciąż wygląda jak nowe.

Wnętrze nie posiada żadnych śladów zużycia, plastiki są matowe, tapicerka nie ma wytarć czy wyblaknięć. Stan ogólny porównywalny do dwuletniego samochodu.

Wykonane prace: brak.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Sprzedaż na podstawie FV marża. Samochód wydajemy w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, opłaconą akcyzą, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do pierwszej rejestracji w RP.

Export price for international buyers outside Poland: 6’000€ / 6’000CHF / 6’500$ / 5’250£

Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Telefon: +48 507 433 488
Miejscowość: Wrocław
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl