Toyota Land Cruiser FJ45 1984 – 122000 PLN – Rawa Mazowiecka

Urzekająca, wręcz toporna konstrukcja, ciosane kształty, brak upiększaczy i forma, która nastawiona jest na funkcjonalność. Toyota Land Cruiser FJ45 to typowy wół roboczy, który po latach, tak jak inne modele marki, zaczął być doceniany na rynku. Ta Toyota pochodzi z czasów, kiedy samochody terenowe powstawały wyłącznie do ciężkiej pracy. Nikomu nie przeszkadzał brak udogodnień, a za zaletę poczytywano możliwość ich naprawy przysłowiowym „młotkiem” na poboczu czy środku pola. Egzemplarz oferowany w ogłoszeniu to kultowy Land Cruiser w najdłuższej, najrzadszej i najbardziej pożądanej odmianie o oznaczeniu FJ45. Samochód wyposażony jest w wolnossącą, benzynową jednostkę napędową o pojemności 4,2 litra.

Toyota Land Cruiser FJ45
Rocznik: 1984
Przebieg: 30950 km
Pojemność: 4230 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 135 KM

Cena: 122000 PLN

Wyposażenie:
(1984) Toyota Land Cruiser – FJ45 – 4.2 2F

– wspomaganie kierownicy
– sprowadzony ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich
– benzynowa jednostka 2F o mocy 135 KM

(1984) Toyota Land Cruiser – FJ45 – 4.2 2F

Do zaoferowania posiadam kultową Toyotę Land Cruiser w najdłuższej, najrzadszej i najbardziej pożądanej odmianie noszącej oznaczenie modelowe FJ45 z wolnossącą legendarną benzynową jednostką napędową pod maską o pojemności 4.2 litra osiągającą pełną moc w zakresie zaledwie 1900 obrotów na minutę. Jest to charakterystyczna cecha zastosowanego motoru posiadającego oznaczenie 2F. Na wyposażeniu znajdziemy także wspomaganie kierownicy.

Toyota została przeze mnie osobiście zakupiona i sprowadzona ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w zeszłym roku w takim stanie jak widzimy na załączonych zdjęciach. Posiadam pełną dokumentację przedstawiająca każdy krok wspomnianego importu.

FJ45 jest oczywiście w pełni sprawna. Rama jest w idealnym stanie i nie była nigdy naprawiana. Wszystkie numery oraz tabliczki identyfikacyjne są widoczne i zachowane w perfekcyjnym stanie. Przed pierwszym odpaleniem w kraju otrzymała „pakiet startowy” w którego skład wchodziły kable, kopułka, palec, komplet świec, filtrów (powietrza, paliwa, oleju) oraz olej silnikowy – wszystko oryginalne z ASO Toyota.

Land Cruiser jest w pełni opłacony, z kompletną dokumentacją do rejestracji w każdym kraju świata.

Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie lub mailowo.
Zachęcam do zweryfikowania treści ogłoszenia.

Telefon: +48 504 185 026
Miejscowość: Rawa Mazowiecka

Kredyt na klasyka