Toyota Land Cruiser J90 1999 – SPRZEDANA

Toyota Land Cruiser J90 to szóste wydanie japońskiej legendy. Symbol niezłomności, trwałości i niezawodności. Model stale rozwijany od 1954 roku do dziś. Zdobywca pustyni, jak i lasów deszczowych, który bez problemu odnajduje się również w miejskiej dżungli. W debiutującej w 1996 roku generacji J90 Land Cruiser otrzymał niezależne zawieszenie przednich kół i nową ramę, tworzono trzydrzwiowe i pięciodrzwiowe wersje, oferując silniki benzynowe (2,7 / 3,4 / 4,7 l), jak i na olej napędowy (3,0 l w wersji wolnossącej i turbodoładowanej). Jeżeli uda Wam się upolować ładnie utrzymany egzemplarz, kupujcie bez wahania, na tym modelu nie można się zawieść.

Toyota Land Cruiser J90
Rocznik: 1999
Przebieg: 250096 km
Pojemność: 2982 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 125 KM

Toyota Land Cruiser 3.0 D 125 KM.

Auto sprowadzone z Włoch, gdzie posiadało jednego właściciela od nowości. Toyota zachowana w fabrycznym stanie, bez najmniejszych oznak korozji, zarówno na nadwoziu, jak i podwoziu. Wszystkie elementy w oryginalnym lakierze. Rama fabryczna nie odnawiana. Najlepszy silnik 1KZ. Właściciel rocznik 1959 pedantycznie dbał i serwisował swojego Land Cruisera, więc wszystko jest w idealnym stanie. Skromny przebieg jak na ten model – 250 tys. km – gwarantuje dalszą bezproblemową eksploatację.

Bogata wersja wyposażenie z pakietem chrom, diff-lock i klimatyzacją. To prawdopodobnie najlepszy i najładniejszy egzemplarz oferowany do sprzedaży. Zapraszam zdecydowanych i znających temat kultowego Landka. Samochód jest opłacony i przygotowany do rejestracji.