Toyota Land Cruiser J90 2000 – SPRZEDANA

Ogłoszenie z każdym terenowym autem należałoby zacząć oglądać od zdjęć podwozia. Pięknie utrzymane i pozbawione korozji cieszy jak w nowym aucie, a jeżeli jest to stan zachowany przez ponad 20 lat od nowości, możemy mieć pewność, że auto było zawsze eksploatowane w suchym i ciepłym klimacie. W tym przypadku mamy do czynienia z japońską legendą sprowadzoną z Włoch. Toyota Land Cruiser J90 to szósta generacja modelu, debiutująca w 1996 roku. Model otrzymał wówczas niezależne zawieszenie przednich kół oraz nową ramę. Tworzono trzydrzwiowe i pięciodrzwiowe wersje, oferując silniki benzynowe (2,7 / 3,4 / 4,7 l), jak i na olej napędowy – 3 l w wersji wolnossącej i najbardziej dziś poszukiwanej, turbodoładowanej, czyli właśnie takiej, jak w prezentowanym egzemplarzu.

Toyota Land Cruiser J90
Rocznik: 2000
Przebieg: 256512 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 125 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– blokada mostu,
– pakiet Chrom

Toyota Land Cruiser 3.0 D 125 KM automat.
Wszystkie nasze Land Cruisery przechodzą pełny serwis i są w fabrycznym stanie. W tym egzemplarzu wymieniono dodatkowo rozrząd z pompą wody. Podwozie jest umyte i zabezpieczone woskiem NHOU. Przy dalszej eksploatacji chcąc utrzymać auto w takiej kondycji należy przynajmniej raz na 18 miesięcy ponowić zabezpieczenie.
Auto sprowadzone z Włoch, gdzie posiadało jednego właściciela od nowości. Toyota zachowana w fabrycznym stanie, bez najmniejszych oznak korozji, zarówno na nadwoziu, jak i podwoziu. Wszystkie elementy w oryginalnym lakierze. Rama, podłoga, zawieszenie fabryka. Najlepszy silnik 1KZ.
Zazwyczaj posiadamy kilka sztuk J90, J95, J120 sprowadzonych z Włoch, Hiszpanii lub z południa Francji.