KlasykaGatunku.pl

Toyota MR2 ZZW30 2000 – SPRZEDANA

Toyota MR2 ZZW30 to przedstawiciel trzeciej generacji modelu z lat 1999–2007. To jedyny w historii marki roadster, w którym silnik umieszczono centralnie. W zestawieniu z drugą generacją samochód odchudzono o ponad 200 kilogramów, niejako wracając do korzeni i pierwszej generacji, której masa również mieściła się poniżej 1 tony. Jednostka DOHC 1,8 l ze zmiennymi fazami rozrządu i manualna skrzynia pozwalały osiągnąć pierwszą setkę po 8 sekundach, ale największe wrażenie robiło nie tyle przyspieszenie na prostej, co jakość prowadzenia w zakrętach. Chętnie z jej możliwości korzystali młodzi, gniewni użytkownicy, co sprawiło, że dziś znalezienie idealnego egzemplarza jest niezwykle trudne. Ten z pewnością jest jednym z najlepszych, jaki pojawił się w ostatnich latach na naszym rynku.

Toyota MR2 1.8
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 1794 ccm
Moc silnika: 140 KM
Przebieg: 70,250 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Toyota MR2 w perfekcyjnym stanie zachowania z symbolicznym przebiegiem. Samochód w wersji europejskiej. Kupiona w Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio z rąk pierwszej właścicielki. Kompletna dokumentacja serwisowa, wszystkie prace serwisowe wykonywane w ASO Toyota.

Nadwozie bez żadnych mankamentów, brak rys, wgnieceń czy odprysków. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości fabryczny lakier.

Wnętrze jest kompletne, w świetnym stanie, bez żadnych widocznych śladów zużycia. Plastiki jak nowe. Wyposażona w klimatyzację.

Felgi kute dokupione jako akcesoryjne u dealera Toyoty, w bardzo dobrym stanie.

Wykonane prace: brak

Zdjęcia wykonane podczas zakupu, samochód w drodze do Polski.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.