Toyota Supra Turbo Targa Mk3 1989 – SPRZEDANA

Druga połowa lat 80-tych to czas, gdy Japonia stała się niezwykle ważnym graczem na światowych rynkach. Nowych nabywców znajdowały już nie tylko małe miejskie samochody, ale i wozy z najbardziej prestiżowych segmentów, jak poruszające serca i wyznaczające status samochody sportowe. Toyota Supra trzeciej generacji trafiła do produkcji w 1986 roku i miała wszystko, by zapragnął jej każdy. Piękne, modne kształty, otwierane reflektory, tylny napęd i mocne silniki. Dodatkowo można było zamówić również silnik z turbosprężarką i nadwozie z otwieranym dachem typu targa, i takie właśnie wersje są dziś najbardziej poszukiwane. Ta ma nie tylko turbo i targę, lecz również manualną skrzynię i klimatyzację. Sztos.


Toyota Supra 3.0 Turbo Targa Mk3
Rocznik: 1989
Przebieg: 147000 km
Pojemność: 2954 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 238 KM

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny.

Samochód sprowadzony z Niemiec w kwietniu 2021 roku bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowany stary Kfz-Brief.

Serwis wykonany po zakupie:
– wymiana kompletnego rozrządu na oryginalnych częściach Toyoty,
– nowe sprzęgło,
– uszczelnienie silnika, uszczelka pokrywy zaworów, metalowa uszczelka Cometic pod kolektorami,
– świece zapłonowe,
– akumulatora Varta,
– nabicie i uszczelnienie układu klimatyzacji,
– gumy stabilizatora z przodu,
– regeneracja pompy wspomagania,
– nowy kompletny wydech wykonany w całości z Kwasówki przez renomowaną firmę MG Motosport delikatnie podkreślający brzmienie rzędowej szóstki.

Kredyt na klasyka