Triumph TR7 1977 – 14800 PLN – Sosnowiec

Triumph TR7 zastępował uwielbiany model TR6, radykalnie odmieniając jego stylistykę. Sylwetka klina, podnoszone lampy, to był przepis, który sprawdził się wielokrotnie, choć tym razem wielkiego entuzjazmu nie wzbudził. Wkrótce po zamknięciu jego produkcji zakończyła się cała historia marki Triumph, co nie znaczy, że to nie jest warty uwagi samochód. Obecnie głównym jego atutem jest fakt, że jest ekscentryczny, przyjemny w prowadzeniu i kosztuje naprawdę niewiele. Czy zawsze tak będzie? Tego nie wiemy, choć w tym przypadku z pewnością przyjemność jaką dostarczy, warta jest inwestycji. Ten egzemplarz wymaga troski, lecz zachęca ciekawym połączeniem zielonego lakieru i czarno-czerwonej kraty we wnętrzu. Prawie jak Porsche, lecz za ułamek ceny.

Triumph TR7
Rocznik: 1977
Przebieg: 80000 km
Pojemność: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 105 KM

Cena: 14800 PLN do negocjacji

Wyposażenie:
– kierownica, drzwi, koła, fotele.. Wszystko to co było w małych sportowych furach z lat siedemdziesiątych, czyli…niewiele, bo tyle potrzeba do dobrej zabawy

Auto zostało sprowadzone z Belgii i nie jest zarejestrowane w Polsce.

Świetne wozidełko do weekendowych przejażdżek, które daje dużo frajdy z jazdy w odczuciu czysto mechanicznym.
Środek należy dopieścić (podłoga, głośniki), na zewnątrz auto prezentuje się bez zarzutów, brak śladów korozji. Silnik pali od pierwszego zakręcenia i to nie jest ściema.

Zaraz po zakupie obydwa gaźniki zostały rozebrane, wyczyszczone oraz złożone na nowych częściach ściągniętych z UK. Po przepłukaniu silnika został zalany świeży olej według specyfikacji producenta, wnętrze zostało wyprane, a lakier poddany porządnym myciu. Auto od czasu do czasu jeździ dookoła komina żeby się nie zastało, jest garażowane, zimy ani soli nie widziało.

Do naprawy zestaw wskaźników (nie działa obrotomierz, prędkościomierz, wskaźnik paliwa, działa za to wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej oraz woltomierz).

Jeśli nie odbieram – proszę o SMS, a oddzwonię.
Jest możliwość zorganizowania dostawy pod wskazany adres (mogę zamówić lawetę).
Przyjedź, obejrzyj, przejedź się, sprawdź czy to auto da Ci tyle frajdy ile mi.

Telefon: +48 518 055 886
Miejscowość: Sosnowiec