Volkswagen 1200L 1975 – 50000 PLN – Bielawa

Garbus to ikona popkultury, najdłużej i najliczniej produkowane auto w historii. Volkswagen 1200L pojawił się na rynku w 1973 roku, będąc wyważoną odpowiedzią na oczekiwania unowocześnienia pojazdu. „L” w nazwie to dodatek w postaci chromowanych zderzaków i tylnej półki. To 100% klasyk, który pozostaje funkcjonalny, prosty i bezproblemowy w eksploatacji. Z powodzeniem można go używać zarówno w weekendy, jak i na co dzień – za miejskim ruchem nadąży bez problemu i nie spali dużo paliwa. W ogłoszeniu propozycja dla tych, którzy nie znoszą kompromisów – egzemplarz świeżo po remoncie, wypieszczony w każdym szczególe. Wygląda jak z fabryki, ale i cenę ma na iście europejskim poziomie (aktualna wycena stanu 1. według Oldtimer Markt Preise – 11400 euro).

Volkswagen 1200
Rocznik: 1975
Przebieg: 30000 km
Pojemność: 1200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Moc: 34 KM

Cena: 50000 PLN do negocjacji

Wyposażenie:
Radio blaupunkt oryginał (brak zamontowanego na zdjęciach), skórzana tapicerka w kolorze czerwonym (świetnie się prezentuje z lakierem), oryginalny silnik.

Auto w pełni wyrestaurowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Kompletna lista wymienionych części potwierdzona fakturami i paragonami oraz dokumentacja fotograficzna.
Idealny stan, aktualnie garażowany, nie używany.
Daję gwarancję rok czasu na mechanikę i blacharkę.

Auto kupione od 1 właściciela w Austrii (posiadam kopie oryginalnych dokumentów austryjackich – niestety urząd komunikacji musiał przy rejestracji zabrać oryginał).
Zarejestrowane w kraju na zwykłe tablice, nie ma problemu do rejestracji na zabytkowe.
Możliwy transport w całej europie.
Cena do negocjacji. Szukamy konesera który będzie dbał o garbusa.

Telefon: +48 669 569 958
Miejscowość: Bielawa