Volkswagen 1302 Hoffmann Speedster 1972 – Warszawa

Volkswagen 1302 Hoffmann Speedster to nie jest fabryczna wersja, lecz dzieło firmy zewnętrznej, która zawsze miała swoich miłośników. Obniżona linia przedniej szyby i dwuosobowe nadwozie dają mu bardziej sportowy sznyt. Co ciekawe, takie przeróbki mimo ciekawego stylu nigdy nie osiągały statusu kultowych, co skutkuje niewysokimi cenami, szczególnie jeżeli porównamy je z legendarnym Hebmuellerem Cabrio (Typ 14A), który tworzony był przecież według analogicznych założeń. Ile tu trzeba położyć? Co najmniej 9999 złotych i czekać na rozwój sytuacji, bo od takiej kwoty startuje aukcja.

Ardor Auctions jest pierwszym w Polsce domem aukcyjnym zajmującym się klasyczną motoryzacją. Działając od sześciu lat na europejskim rynku pojazdów zabytkowych zorganizowaliśmy kilkanaście aukcji w tradycyjnej formie oraz kilkadziesiąt licytacji online. Opłata prowizyjna wynosi 10%.

Podana kwota jest ceną wywoławczą. Oferty na prezentowany samochód będzie można składać 26 listopada. Rejestracja zainteresowanych zakupem jest możliwa za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://www.ardorauctions.pl/48-volkswagen-speedster-cabrio/

Auto znajduje się w naszym salonie przy ul. Jagiellońskiej 65A w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 661 561 169 / +48 661 561 561 lub mailowego: kontakt@ardoracutions.pl

VW 1302 HOFFMANN SPEEDSTER 1972
Numer nadwozia: 1122755868

Prezentowany Volkswagen 1302 przeszedł niegdyś profesjonalną konwersję nadwozia w specjalistycznej w firmie Hoffmann Speedster. Samochód pochodzi z Niemiec, jest na chodzie, wymaga jednak odświeżenia powłoki lakierniczej oraz przeglądu technicznego.

Dane techniczne:

Silnik: 1.3l, B4
Moc: 43 konie mechaniczne
Inne dane: skrzynia biegów manualna, napęd na tylne koła
Odczyt licznika: kilometrów

Stan prawny: niezarejestrowany w Polsce