Volkswagen Caddy 1992 – SPRZEDANY

Volkswagen Caddy o fabrycznym oznaczeniu typu 14d oparty został konstrukcyjnie na Golfie pierwszej generacji. W latach 1979-83 produkowano go jako Rabbit Pickup, wyłącznie na potrzeby rynku amerykańskiego. W 1983 ten mały dostawczak trafił również do Europy, do 1992 roku składano go w fabryce w Sarajewie. Większość z nich już dawno straciła dziewictwo. Ciężkie trudy użytkowej pracy przetrzebiły ich liczebność, a to co nadawało się do remontów zagarnęli miłośnicy tuningu. Oryginalny, pięknie zachowany egzemplarz to prawdziwy biały kruk. Takich samochodów na rynku po prostu nie ma, więc jeżeli komuś chodzi po głowie podobny zakup, nie powinien się długo zastanawiać. Szczególnie pięknie zachowane, brązowe wnętrze tego egzemplarza jest urzekające.

Volkswagen Caddy 14d
Rocznik: 1992
Przebieg: 89991 km
Pojemność: 1600 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 54 KM

Sprzedam Volkswagena Caddy 14d. Samochód wyprodukowany został w 1992 r., pochodzi więc z końca produkcji pierwszej generacji tego modelu.
W fabryce został wyposażony w wolnossący silnik 1.6 Diesel o mocy 54 KM, który do dnia dzisiejszego przejechał jedynie 89992 km i nie jest to pomyłka.
Na aucie widać kilka naturalnych wykwitów rdzy. Osobiście byłoby mi szkoda to poprawiać, ponieważ na całym samochodzie jest oryginalny lakier, nic nie było nigdy naprawiane, spawane, malowane ani zaprawiane. Gdyby auto zostało u mnie zabezpieczyłbym rdzę i zostawił auto w oryginalnym stanie.
Podłoga, progi, nadkola, błotniki, kielichy, podszybia, paka, ściana grodziowa, tylna burta, przedni pas i wszystko co najważniejsze w tym samochodzie jest zdrowe i fabrycznie zakonserwowane.
O stanie silnika nie ma co pisać – broni się przebiegiem.
Volkswagen jest oczywiście stale garażowany.
Rzadkie brązowe wnętrze nie pozwoliło niestety ukazać swojego piękna na zdjęciach. Tapicerka na żywo wygląda o wiele lepiej.