Volkswagen Caravelle T3 1984 – 48000 PLN – Warszawa

Volkswagen Caravelle T3 z wnętrzem Multivan to idealny towarzysz urlopowej włóczęgi. Konstrukcja samochodu z silnikiem umieszczonym z tyłu pod podłogą pozwoliła wygospodarować we wnętrzu sympatyczną przestrzeń służącą za salon i sypialnię. Ten zielony bus oferuje rozkładany stolik, fotele kapitańskie oraz tylną kanapę, którą można przekształcić w wygodne łóżko. Ponadto – we wnętrzu znajdziesz lodówkę i praktyczne schowki pod fotelami i kanapą. Klimat dopełnia drewniana podłoga i oraz markiza, która staje się dachem na wakacyjnych postojach. To swoista namiastka kampera – praktyczna, trwała, powszechnie lubiana i ceniona. Silnik 1.9 D nie wychodził w tej karoserii seryjnie, ale należy go traktować jako praktyczny dodatek. W końcu taki samochód służy głównie do podróżowania, a dzięki niemu ma więcej mocy i jest wyjątkowo oszczędny.

Volkswagen Caravelle T3
Rocznik: 1984
Przebieg: 306000 km
Pojemność: 1900 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna

Cena: 48000 PLN

Wyposażenie:
– alarm,
– hak,
– ogrzewanie postojowe webasto,
– szyberdach,
– światła do jazdy dziennej,
– tapicerka welurowa,
– rozkładane łóżko,
– rozkładany stolik,
– markiza Fiamma,
– lodówka,
– schowki pod fotelami, w koziołku i kanapie.

VIN: WV2ZZZ25ZEH043717
liczb drzwi: 4
kolor: zielony, dach biały

T3 zawdzięcza dużo swemu poprzedniemu właścicielowi – przeszczepił mu nowe serce – silnik 1,9 D VW, niezawodny i oszczędny, i co ważne – dużo młodszy od auta. VW serwisowany u kompetentnego mechanika – przyjaciela rodziny – pana Wiesia – sprawuje się nienagannie. Samochód użytkowany jest wyłącznie do wyjazdów wakacyjnych i weekendowych. Zapewnił naszej rodzinie wiele niezapomnianych przygód, emocji i świetnych albumów ze zdjęciami.

Silnik ma prawidłową dynamikę, nie kopci, nie dymi, pracuje równo.
VW posiada ważne ubezpieczenie i przegląd techniczny. Nie wymaga jakichkolwiek napraw, choć oczywiście ze względu na wiek czasem wymaga odrobiny czułości.
Nie boi się podróży długodystansowych – zwiedził ostatnio Chorwację i Rumunię.

Telefon: +48 515 272 151
Miejscowość: Warszawa