Volkswagen Golf Cabriolet Mk1 1987 – 23000 PLN – Rożnowo

Volkswagen Golf Cabriolet pierwszej generacji został stworzony w 1979 roku przez specjalizującą się w tego typu przeróbkach firmę nadwoziową Karmann. Projekt się okazał tak trafiony, że w seryjnej produkcji utrzymywał się aż do 1993 roku, spotykając się z hatchbackami Golfa o dwie generacje młodszymi. Już w czasie produkcji patrzono na niego jak na młodego klasyka, a po upływie kolejnego ćwierćwiecza, jest to bez wątpienia już auto kultowe. Taki samochód po kompleksowych pracach renowacyjnych to nie tylko doskonałe narzędzie do przyjemnych przejażdżek bez dachu, lecz i dobra inwestycja.

Volkswagen Golf Cabriolet Mk1
Rocznik: 1987
Przebieg: 186000 km
Pojemność: 1800 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 95 KM

Cena: 23000 PLN

Auto dostałem na 40. urodziny 22.11.2014, przyjechało na kołach, miało ważny przegląd i ubezpieczenie, słowem wsiadać i jeździć. Ze względu na porę roku postanowiłem go poddać renowacji na następny sezon… i tak się zaczęło. Auto oddałem w ręce prawdziwego pasjonata marki, rozebrane do ostatniej śrubki, nowa powłoka lakiernicza nałożona przez profesjonalistów, nowe amortyzatory, nowy wydech, układ hamulcowy itd. (chętnie na oględziny zaproszę autora tych działań, bo ja się na tym nie znam, a on wszystko opowie ze szczegółami). Jednym zdaniem auto dopieszczone, robione bez uwagi na koszty oraz czas i dlatego wyjechało na drogę dopiero 22.04.2016 (data przeglądu rejestracyjnego).

Niestety nie mam czasu na użytkowanie mojego Golfera, szkoda mi patrzeć jak stoi nieużywany w garażu.
Mam nadzieję, że trafi w lepsze ręce… nie jestem handlowcem i dlatego chcę odzyskać wkładu ani zarobić, dlatego wyceniam go poniżej poniesionych kosztów.

Telefon: +48 608 119 335
Miejscowość: Rożnowo