Volkswagen Golf GT Mk2 1989 – SPRZEDANY

Czerwone obramowanie atrapy chłodnicy oznaczało w tym modelu coś specjalnego. Volkswagen Golf GT Mk2 w rzeczy samej nie jest przeciętnym kompaktem. Oferował zdecydowanie więcej niż konkurencja, szczególnie w tak bogatej wersji. Na pokładzie odnajdziemy tu mocne, 90-konne serce, automatyczną skrzynię biegów, klimatyzację, komputer pokładowy i fantastyczną tapicerkę w kratę. Wszystko wykonane tak dobrze, że w zadbanym egzemplarzu przy przebiegu 225 tys. km wciąż wygląda fantastycznie. Cena też nie jest wygórowana, jak za praktyczny i uniwersalny samochód, który w mgnieniu okaz przenosi nas w lata 80-te.

Volkswagen Golf GT Mk2
Rocznik: 1989
Przebieg: 225000 km
Pojemność: 1760 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 90 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– radio fabryczne,
– komputer pokładowy,
– ABS,
– felgi aluminiowe

Sprzedaję mojego Golfa II GT w bardzo bogatej wersji wyposażeniowej.
Samochód bardzo zadbany, zachowany w oryginalnym stanie.
Nie posiada żadnych oznak korozji, podłoga zabezpieczona antykorozyjnie.
Posiada wiele nowych części, nowe klocki i tarcze hamulcowe, wiele elementów zawieszenia (amortyzatory, wahacze, łączniki stabilizatorów, sworznie) oraz wydech, chłodnica, wentylator, świece, przewody, kopułka, filtry, olej i wszystkie płyny eksploatacyjne.
Wnętrze zachowane w bardzo dobrym stanie, bez przetarć.
Ma zamontowane głośniki SANYO (również z epoki), natomiast oryginalne są cały czas na swoim miejscu, wystarczy przepiąć kable w bagażniku.
Zapraszam na oględziny i jazdę próbną.