Volkswagen Golf GTI Edition Mk3 1995 – SPRZEDANY

Volkswagen Golf GTI Edition Mk3 to samochód trwały mechanicznie i szybki, na dodatek w na tyle rzadkiej i poszukiwanej wersji, że na wartości już nie straci. GTI Edition oznacza nie tylko emblematy na karoserii, ale i klimatyzację, aluminiowe felgi BBS, sportowe zawieszenie, komputer pokładowy i fotele Recaro. Jego dwulitrowa jednostka, nawet w 8-zaworowej wersji, zapewnia osiągi, które pozwalają na przyjemnie dynamiczną jazdę. Ten egzemplarz zachował wciąż oryginalna powłokę lakierniczą, co na rynku tych upadlanych przez lata samochodów nie zdarza się często. Patrząc na to, jak po latach wystrzeliły w górę ceny Golfów GTI pierwszej i drugiej generacji, można prognozować, że to właściwy moment, by zaopiekować się ładnym egzemplarzem trzeciej generacji.

Volkswagen Golf GTI Edition Mk3
Rocznik: 1995
Przebieg: 189000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– 2 poduszki powietrzne,
– 4 el. szyby,
– el. lusterka,
– el. szyberdach,
– fotele RECARO,
– fabryczny alarm,
– felgi aluminiowe BBS,
– ABS

Oferuję Volkswagena Golf-a III 2.0 GTI 115 KM z 1995 r.

Oryginalny GTI, a dokładnie wersja „GTI Edition”, charakteryzująca się rzadko spotykanymi fotelami RECARO oraz bogatym wyposażeniem, m.in. klimatyzacja, poduszki powietrzne, 4 elektryczne szyby, elektryczne lusterka i ABS.

Bezwypadkowy, oryginalny lakier – miernik na każdym elemencie wskazuje wartości ok. 100-120 mikronów.

Przebieg potwierdzony dokumentami (wydruki TUV itp.) Komplet książek serwisowych, instrukcji itd.

Radio SONY XR-C33R (wysoki model) z epoki wraz z oryginalną zmieniarką na 10 płyt CD.

Samochód bardzo zadbany, na pewno w ponadprzeciętnym stanie, jak na Golfa III generacji, jednakże ma on 24-lata, a co za tym idzie wymaga trochę serca i pracy.