Volkswagen Golf GTI Mk3 1992 – SPRZEDANY

Trzy magiczne litery GTI zawsze zmieniały optykę. To dzięki nim przeciętny kompakt przeradzał się w obiekt zazdrości. Volkswagen Golf GTI Mk3 do dziś jest cool. W ogłoszeniu wersja ośmiozaworowa, 115-konna, za to w pięknym, oryginalnym stanie, z dwiema parami drzwi i przebiegiem jedynie 99 tys. kilometrów. Bezwypadkowy, bez przeróbek, bez korozji. Wszystkie wyróżniki sportowej wersji są tu na miejscu, a samochód z pewnością może być ozdobą garażu, ściągając na ulicy spojrzenia wszystkich tych, którzy wiedzą o co chodzi.

Volkswagen Golf GTI Mk3
Rocznik: 1992
Przebieg: 98982 km
Pojemność: 1984 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Golf III 92 rok z silnikiem o pojemności 2.0 l 115 KM w kultowej wersji GTI. Samochód w bardzo dobrym stanie zachowania, z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu, kompleksowo przygotowany na kolejne lata.
Oryginalny przebieg 98 tysięcy kilometrów. Sprowadzony 5 lat temu z Niemiec. Zachowana kompletna dokumentacja serwisowa potwierdzająca przebieg samochodu.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej rdzy i nie ma śladów naprawianej korozji. Posiada wciąż fabryczny lakier na całym aucie. Spód i wnęki nadkoli nie posiadają korozji.

Wnętrze jest kompletne, materiałowa tapicerka nie ma większych śladów zużycia, przetarć czy rozdarć tkaniny. Kierownica oraz lewarek są w idealnym stanie. Opony i felgi w stanie bardzo dobrym, silnik, skrzynia pracują rewelacyjnie.

Wyposażenie dodatkowe obejmuje:
– komputer MFA,
– ABS,
– aluminiowe felgi.

Wykonany serwis po zakupie:
– kompletny rozrząd,
– paski osprzętu 2 szt.,
– świece,
– uszczelka pokrywy,
– termostat,
– olej Millers 5w40,
– filtr oleju,
– płyn chłodniczy,
– nowy akumulator,
– wyważony komplet felg oraz nowe wentyle,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Samochód zarejestrowany w Polsce, ważny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.