Volkswagen Golf GTI Mk3 1992 – SPRZEDANY

Trzy magiczne litery GTI zawsze zmieniały optykę. To dzięki nim przeciętny kompakt przeradzał się w obiekt zazdrości. Volkswagen Golf GTI Mk3 do dziś jest cool. W ogłoszeniu wersja ośmiozaworowa, 115-konna, za to w pięknym, oryginalnym stanie, z dwiema parami drzwi i przebiegiem jedynie 98900 kilometrów. Bezwypadkowy, bez przeróbek, bez korozji. Wszystkie wyróżniki sportowej wersji są tu na miejscu, a samochód z pewnością może być ozdobą garażu, ściągając na ulicy spojrzenia wszystkich tych, którzy wiedzą o co chodzi.

Volkswagen Golf GTI Mk3
Rocznik: 1992
Przebieg: 98900 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Na sprzedaż jest mój Volkswagen Golf 3 GTI.

Auto jest w stanie kolekcjonerskim. Samochód jest całkowicie wolny od korozji i posiada wciąż pierwszą, oryginalną powłokę lakierniczą z wyjątkiem przedniej maski, gdzie jest druga warstwa lakieru. Lakier jest zachowany w doskonałym stanie, zabezpieczony wysokiej klasy woskiem.

Wnętrze samochodu nie wykazuje absolutnie żadnych oznak zużycia. Nie będę go opisywał, bo jest po prostu jak nowe. Mechanicznie auto jest w doskonałym stanie. Przejechało 98900 km, z czego do 80000 km było skrupulatnie serwisowane w Autoryzowanej Stacji Volkswagena w Niemczech. Przebieg jest potwierdzony dokumentacją serwisową. Samochód po sprowadzeniu do Polski przejechał ok. 18000 km.

Podczas użytkowania przeszedł serwis eksploatacyjny:
– wymiana wszystkich płynów,
– wymiana wszystkich filtrów,
– wymiana oleju Liqui Moly poprzedzona płukaniem,
– wymiana kompletnego rozrządu INA,
– wymiana wszystkich elementów układu zapłonowego,
– wymiana wszystkich elementów układu zawieszenia (końcówki, sworznie, gumy, sprężyny, amortyzatory itp.) po to, by auto prowadziło się nie jak 30-letni Golf 3, a jak nowy Golf 3.

Golf nie wymaga żadnych inwestycji. Jest przygotowany na wyrost. Garażowany i jeżdżony tylko w sezonie.
Powodem sprzedaży jest chęć zwolnienia miejsca w garażu i kupienie czegoś innego.