Volkswagen Golf GTI Mk3 1994 – 45000 PLN – Wrocław

Trzy magiczne litery GTI zawsze zmieniały optykę. To dzięki nim przeciętny kompakt przeradzał się w obiekt zazdrości. Volkswagen Golf GTI Mk3 do dziś jest cool. W ogłoszeniu wersja ośmiozaworowa, 115-konna, za to w pięknym, oryginalnym stanie, z jedną parą drzwi i przebiegiem jedynie 94 tys. kilometrów. Zachowany jest w oryginalnym stanie, pochodzi z ciepłego klimatu i nie ma korozji. Wszystkie wyróżniki sportowej wersji są tu na miejscu, a samochód z pewnością może być ozdobą garażu i każdego zlotu, ściągając na ulicy spojrzenia wszystkich tych, którzy wiedzą o co chodzi.

VW Golf GTI 2.0 Mk3
Rok produkcji: 1994
Pojemność silnika: 1984 ccm
Moc: 85 kW / 115 KM
Przebieg: 94,735 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Golf Mk3 GTI z klimatyzacją. Samochód w bardzo dobrym stanie zachowania, z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Sprowadzony z Alicante, Hiszpania bezpośrednio od drugiego właściciela. Samochód służył w domu wakacyjnym, stąd niewielki oryginalny przebieg. Zachowana obszerna dokumentacja serwisowa, teczka rachunków, instrukcje, manuale serwisowe, dwa kluczyki.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej korozji i nie ma nigdzie śladów naprawianej korozji. Brak wgnieceń, zarysowań, otarć czy jakichkolwiek innych widocznych wad wizualnych. Spód i wnęki nadkoli w stanie wzorowym. Emblematy jak nowe. Lampy w stanie idealnym bez uszkodzeń. Elementy plastikowe jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, materiałowa tapicerka nie ma śladów zużycia. Podsufitka jak nowa. Fabryczne radio. Wszystkie elementy wyposażenia łącznie z klimatyzacją sprawne.

Felgi w idealnym stanie, bez uszkodzeń. Opony letnie w dobrym stanie. Wyposażenie bagażnika kompletne

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 45’000 PLN. Sprzedaż na podstawie faktury VAT-marża. Samochód wydajemy w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, opłaconą akcyzą, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do pierwszej rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 507 433 488 lub +48 692 564 798

Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.
Istnieje możliwość zorganizowania transportu samochodu po zakupie do nowego właściciela w cenie 2,5 zł za km.