Volkswagen Golf Madison Mk2 1990 – 4800 PLN – Suwałki

Volkswagen Golf drugiej generacji schodził z taśm produkcyjnych przez niemal 10 lat. Zbudowano ich około 6,3 miliona i pełniły one przeróżne funkcje, od samochodu pocztowego po auto rajdowe. Nadzwyczaj prosta konstrukcja, niskie koszty utrzymania, dostępność części oraz ponadczasowy design sprawiają, iż ten pojazd jest i pozostanie ikoną europejskiej motoryzacji. Mimo tak ogromnego nakładu produkcji większość z nich zakończyła żywot na stacjach demontażu, a znalezienie godnego uwagi egzemplarza jest coraz trudniejsze. Nawet tej z najmniejszymi silnikami zostają wykorzystane jako baza do „swapów”, „projektów” i szeroko pojętego tuningu. Prezentowane auto pochodzi z serii specjalnej, to oryginalny Volkswagen Golf Madison Mk2. Przez najbliższe lata nie straci na wartości, wręcz przeciwnie, jeżeli będzie dalej utrzymywany w tak efektownym stanie, cena powinna systematycznie rosnąć.

Volkswagen Golf Madison Mk2
Rocznik: 1990
Przebieg: 218000 km
Pojemność: 1300 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 60 KM

Cena: 4800 PLN

Wyposażenie:
Edycja: Madison (lata produkcji: 1990- 1991), wersja 3-drzwiowa, silnik NZ (55PS), szyby barwione na zielono, fotel kierowcy z regulacją głębokości, tapicerka w kolorze granatowo-niebieskim, 4-ramienna kierownica, konsola środkowa z zapalniczką i popielniczką, obrotomierz, cyfrowy zegarek.

Na sprzedaż oferuję GOLF MK II Madison z silnikiem o pojemności 1,3 l, o mocy 55 KM z czterobiegową przekładnią manualną.
Auto ponadczasowe, skonstruowane na bazie GOLF MK I koncepcji Giorgetto Giugiaro, który zdobył główną nagrodę w plebiscycie na najlepszego projektanta samochodów XX wieku.

Telefon: +48 502 266 997
Miejscowość: Suwałki