KlasykaGatunku.pl

Volkswagen Passat 1.9 TDi B5FL 2003 – SPRZEDANY

Spełnienie marzeń może wyglądać na wiele sposobów, lecz jeżeli zapytalibyśmy wszystkich Polaków, o jakim samochodzie zawsze marzyli, zwycięzca mógłby być tylko jeden. Volkswagen Passat 1.9 TDi B5FL w stanie salonowym, jedyne 25 tysięcy kilometrów przebiegu, bezwypadkowa historia. Wszak Polscy najczęściej marzą nie o supercarach, lecz o wozach, które mogłyby ich wozić długo, tanio i bezpiecznie. A on w powszechnej opinii spełniał te zadania najlepiej. Na takie zgłoszenie czekaliśmy na Giełdzie klasyków od początku działalności, czyli przez 7,5 roku. Lecz oto jest. Drogi król. Z najbardziej ukochanym TDi pod maską.

Volkswagen Passat 1.9 TDi B5FL
Rok produkcji: 2003 / pierwsza rejestracja: 2004
Pojemność silnika: 1896 ccm
Moc: 101 KM / 74 kW
Przebieg: 25,451 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Passat z silnikiem 1.9 TDI. Samochód legitymuje się oryginalnym przebiegiem 25 tysięcy kilometrów. Zakupiony 27.04.2004 w salonie Motorpol we Wrocławiu. Miał tylko jednego właściciela. Zawsze garażowany, użytkowany tylko na wyjazdy w sezonie letnim. Posiada całą dokumentację oraz komplet kluczy z oryginalnym brelokiem. Próżno szukać drugiego krajowego Passata w takiej kondycji.

Nadwozie jest zachowane w perfekcyjnym stanie, posiada w całości wciąż fabryczny lakier. Brak widocznych jakichkolwiek uszkodzeń, stan zachowania jak z salonu. Spód i komora silnika jak w nowym pojeździe.

Wnętrze zachowane w perfekcyjnym stanie, praktycznie jak nowe.

W podanej cenie wykonamy następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem
– wymiana paska rozrządu,
– komplet nowych opon (opony są jeszcze fabryczne).

Możemy również sprzedać ten samochód bez wykonywania powyższych prac, w odpowiednio niższej cenie, pasek rozrządu i filtr oleju już leżą w bagażniku.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.