Volkswagen Passat B2 1986 – 29800 PLN – Orzesze

Volkswagen Passat Variant B2 to przedstawiciel gatunku, który już niemal wyginął. O ile modele o kilka lat młodsze wciąż zalewają polskie ulice, to produkowana w latach 1979 – 1988 w Niemczech druga generacja to rzadkość. Większość przegrała walkę z rdzą, ale te które przetrwały, z pewnością są już wartymi uwagi klasykami. Podobnie jak B1, była konstrukcja oparta na modelu Audi 80 (tym razem B2), z silnikiem umieszczonym wzdłużnie przed przednią osią. Ten egzemplarz prezentuje się wzorowo. Przejechał dotąd zaledwie 78 tysięcy kilometrów i wciąż zachował oryginalny stan, w tym oryginalny lakier, a to jest już dzisiaj ogromna rzadkość.

Volkswagen Passat 32b
Rocznik: 1986
Przebieg: 77988 km
Pojemność: 1600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Cena: 29800 PLN

Do sprzedania posiadam Volkswagena Passata 32b, czyli klasyczne B2.

Samochód sprowadzony został z Niemiec, bezpośrednio od właściciela, był rejestrowany jako oldtimer. Jest już po wszystkich opłatach, gotowy do rejestracji – koszt 256 zł.

Stan samochodu jest bardzo dobry, niemiecki przegląd techniczny TUV był wykonany w tym roku i jest ważny do 2023 r.
Do samochodu posiadam dokumentację serwisową, oraz wydruki z przeglądów TUV, 2 komplety kluczy, dodatkowy oryginalny komplet felg stalowych z oponami, instrukcje obsługi itp.

Auto nie było użytkowane zimą, cały czas regularnie garażowane. Lakier w bardzo dobrym stanie, na każdym elemencie ok 80-100 mikronów. Brak jakichkolwiek oznak korozji. Posiada nawet oryginalne folie ochronne na rantach drzwi i tylnych błotnikach.

Technicznie w bardzo dobrym stanie, po dużym serwisie, gdzie był wymieniony rozrząd, pompa wody, chłodnica, alternator itp.

Samochód jest kompletny, wszystkie listewki, ozdoby są na miejscu.
Wnętrze utrzymane również w bardzo dobrym stanie, tapicerka czysta, bez żadnych przetarć. Wszystkie lampki oświetleniowe na desce rozdzielczej, radiu, schowku, popielniczce działają

Zapraszam do oglądania na miejscu.
Możliwy transport po uzgodnieniu.

Telefon: +48 534 831 006
Miejscowość: Orzesze