KlasykaGatunku.pl

Volkswagen Passat B4 1995 – SPRZEDANY

Piękny czerwony kolor zawsze przykuwa uwagę, a w tym przypadku nie sposób pominąć doskonały stan zachowania samochodu. To Passat, którego palcami będą wytykać na ulicy, jak za starych, dobrych lat. Czwarta generacja modelu oferowana była w latach 1993-97. Nie był to całkowicie nowy pojazd, lecz głęboka modernizacja modelu B3, upodobniająca go stylistycznie do innych modeli marki. Z przodu pojawił się bardziej tradycyjny grill, kierunkowskazy zostały zintegrowane zostały ze zderzakiem, powiększono przednie i tylne lampy. Zmieniło się również wnętrze, poprawiono jakość materiałów tapicerskich. Poprawiono bezpieczeństwo, stosując już w wyposażeniu podstawowym dwie poduszki powietrzne, ABS, ochronę przed uderzeniami bocznymi i pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa. Również lista wyposażenia dodatkowego mogła się podobać, a pierwszy właściciel tego egzemplarza zażyczył sobie takie opcje, jak automatyczna skrzynia biegów, automatyczna klimatyzacja, 4 elektryczne szyby i alufelgi.

Volkswagen Passat 2.0 B4
Rok produkcji: 1995
Pojemność silnika: 1984 ccm
Moc: 115 KM / 85 kW
Przebieg: 74,600 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Passat w perfekcyjnym stanie zachowania. Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, Climatronic, Airbag-i, ABS, 4x el. szyby, alufelgi. Kupiony przez nas bezpośrednio od pierwszego właściciela (Pana ur. 1936) w Bazylei, Szwajcaria. Posiada kompletną dokumentację serwisową, książka serwisowa z wpisami od dealerów VW, dwie książki badań spalin „Abgas” z przebiegiem odnotowanym średnio co dwa lata, dwa oryginalne kluczyki. Samochód garażowany i użytkowany sezonowo, co przełożyło się na jego wręcz salonowy stan.

Nadwozie jest zachowane w idealnym stanie, całkowicie wolne od korozji, posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Przednia maska posiada drobne odpryski od kamieni oraz dwie ledwo widoczne ryski na lakierze. Spód auta i komora silnika wzorowe, niektóre elementy wyglądają jak nowe.

Wnętrze zachowane w idealnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, żadne elementy nie są powycierane, fotele wyglądają jak nowe. Wyposażenie kompletne i sprawne. Fabryczne radio Blaupunkt Paris.

Felgi w idealnym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Komplet dobrych opon letnich. W bagażniku nieużywane koło dojazdowe oraz zestaw narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.