Volkswagen Passat B5 2000 – SPRZEDANY

Te samochody swoją niezłomną postawą w wieloletniej, użytkowej tułaczce zasłużyły sobie na wyjątkowy szacunek. Oczywiście warto nim obdarzyć nie tyle wyeksploatowany i zamęczony egzemplarz, co taki, który da przyjemność zarówno z obcowania z nim, jak i z eksploatacji. Ten Volkswagen Passat B5 ma jedynie 36 tys. km przebiegu. Traktowany był przez lata ze szczególnym pietyzmem, a właściciel zapewne mówi o nim „Passerati”. Ma swojskie modyfikacje, jak blokada skrzyni biegów i światła dojazdy dziennej, ale to nic. To co najważniejsze, to zachowany stan wszystkich podzespołów, lakieru i wnętrza. Takich rzeczy już się nie przywróci, choćby dysponować budżetem kilkukrotnie wyższym, niż cena tego egzemplarza. Dla fanów modelu to gratka.

Volkswagen Passat B5
Rocznik: 2000
Przebieg: 36227 km
Pojemność: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 101 KM

Wyposażenie:
– el. szyby przód,
– el. ustawiane i podgrzewane lusterka,
– centralny zamek,
– radiomagnetofon SONY (kasetowiec),
– klimatyzacja automatyczna,
– autoalarm,
– zabezpieczenie GearShiftLock,
– ABS,
– pokrowce na siedzenia,
– pełnowymiarowe koło zapasowe,
– kpl. wykładzin gumowych.

Samochód posiada wszystko w oryginale od pierwszego właściciela z przebiegiem 36227 km, zakupiony dnia 28.05.2001 w salonie autoryzowanego dealera Bieńkowski – Sosnowiec.
Auto nigdy nie było używane zimą, a garażowało zawsze w ogrzewanym przydomowym garażu, więc spód + ogólny stan techniczny jest jak nowy.
Auto nigdy nie uczestniczyło nawet w najmniejszej kolizji drogowej – powłoka lakiernicza w całości jest oryginalna.
Zdjęcia przedstawiają przedmiot sprzedaży – auto nie było w żaden sposób specjalnie przygotowywane do sprzedaży – lakier posiada niewielkie ślady użytkowania.
Od samego początku auto było traktowane jako prawdziwy „rodzynek” w rodzinie – pieczołowicie zadbany bez żadnych kompromisów. Olej zawsze pełen syntetic i bez znaczenia było ile kilometrów danego roku auto przejechało – był wymieniany raz do roku regularnie.
Samochód w latach 2001-2008 był często wykorzystywany jako samochód ślubny, ubrany w kwieciste dekoracje – wożone były nim pary młode (druhny lub świadkowie weselni).
Wszystkie materiały eksploatacyjne były wymieniane zgodnie ze sztuką – w odstępach przewidzianych przez producenta.
W 2011 roku pojazd został doposażony w markowe światła do jazdy dziennej LED, a kilka lat później także we wsteczne czujniki parkowania.
Wszystkie dokumenty: oryginalna faktura zakupu wydana przez salon Bieńkowski, komplet kluczyków, wszelkie książki -obsługi i serwisowa.