Volkswagen Passat R36 B6 2010 – 78900 PLN – Wrocław

Czy można się wyróżnić, kupując jeden z najbardziej popularnych modeli na ulicach i rezygnując z jakiegokolwiek tuningu? Volkswagen Passat R36 B6 dowodzi tego, że tak. Jego pakiet optyczny przykuwa spojrzenia i jest to fabryczny wyróżnik wersji R36. Tak ospojlerowane auto szczególnie wyróżnić się może w białym kolorze i nie będzie tutaj na pewno skojarzeń z przedstawicielami handlowymi niższego szczebla. Auto produkowane było w 14 odcieniach lakieru, ale to właśnie Candy white był tym najrzadziej wybieranym. Dlaczego? Ciężko ocenić, ale warto z tego skorzystać, jeżeli nie chcemy się wtapiać w tłum. Tu nie pozwoli również na to dźwięk tej maszyny – jednostka o układzie VR i pojemności 3,6 l brzmi piękniej, niż jakakolwiek współczesna czterocylindrówka, montowana w tych autach. Osiągi też gwarantuje świetne, więc, czemu nie?

Volkswagen Passat R36 B6
Rocznik: 2010
Przebieg: 203100 km
Pojemność: 3597 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 300 KM

Cena: 78900 PLN

Na sprzedaż pospolity samochód w bardzo rzadkiej wersji, jaką jest R36. Passat B6 z najmocniejszym silnikiem 3.6 VR6, napędem 4Motion i skrzynią DSG w wersji europejskiej.

Auto utrzymane w należytym porządku mechanicznym i wizualnym. Opisywany egzemplarz wyjechał z fabryki jako R36, nie nosi żadnych śladów tuningu, a wszystkie akcesoria typu oryginalne poszerzenia i cały „optik” R36 są fabryczne i są zgodne z numerem VIN.
Czarne wnętrze jest czyste i kompletne.

Elementy skórzane niepoprzecierane, wolne od uszkodzeń. Przyciski z deski rozdzielczej i kierownicy działają i świecą.
Lakier wolny od uszkodzeń nawet front nie posiada żadnych odprysków. Wszystkie szyby oryginalne.

Mechanicznie wszystko w należytym porządku, nie ma mowy o żadnych wyciekach czy usterkach. Silnik pracuje cicho, dopóki nie obudzi się w nim zew VR6 przy wyższych obrotach – muzyka dla wszystkich fanów VAG. Jednostka ma 300 KM, 350 Nm i rozpędza auto do pierwszej setki w 5,6 sekundy. Elektronicznie ograniczona prędkość maksymalna do 250 km/h. Skrzynia pracuje szybko i płynnie. Duża lista udokumentowanych napraw i wymian eksploatacyjnych do wglądu dla nowego właściciela. Zgadzam się na sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej lub w serwisie ASO.

Przez ostatnie 10 lat auto używane było w sezonie letnim tylko na oponach letnich i nie uczestniczyło nigdy w zimowej eksploatacji z solą drogową i ujemnymi temperaturami. Potęgującymi wartość aspektami są: nadwozie sedan (więcej było kombi) oraz kolor (VW Candy White), którego niemiecka fabryka w Emden wydała na świat najmniej z całej palety kolorów. Dodatkowo egzemplarz posiada skórzane, sportowe fotele oraz standardowe, dużo tańsze w utrzymaniu amortyzatory bez funkcji regulacji twardości.

W tej cenie oferuje auto na nowych, markowych oponach w dedykowanym rozmiarze i bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Auto cieszy niepozornym wyglądem i osiągami – tylko uważni na parkingu i światłach przekonują się, że ten Passat jest „jakiś inny”. Zapraszam na jazdę próbną do Wrocławia, Psie Pole. Oferta prywatna, sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży.

Telefon: +48 530 577 285
Miejscowość: Wrocław