KlasykaGatunku.pl

Volkswagen Passat TDi B4 1994 – SPRZEDANY

Takie samochody nie zdarzają się często. Ten Volkswagen Passat TDi B4 został zamówiony w 1994 roku z każdą możliwą dostępną opcją wyposażenia dodatkowego, możliwą dla silnika 1.9TDI 1Z. Za jego cenę zakupu można było już nabyć Mercedesa klasy S, ale jak widać, kultowy diesel mógł być ceniony wyżej. Skórzana tapicerka, skórzane wykończenie całych boczków, mieszków gałki zmiany biegów i hamulca ręcznego, do tego drewniana kierownica i gałka zmiany biegów, to wygląda naprawdę apetycznie, a na dodatek auto wciąż jest w wyśmienitym stanie, z przebiegiem jedynie 166 tysięcy kilometrów. Auto jest oferowane po kompleksowym serwisie i z pewnością da wiele radości nowemu właścicielowi.

Volkswagen Passat GT 1.9 TDi B4
Rok produkcji: 1994
Pojemność silnika: 1896 ccm
Moc: 90 KM / 66 kW
Przebieg: 166,083 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Passat z kultowym silnikiem diesla w bardzo dobrym stanie zachowania. Co ciekawe, posiada on każde wyposażenie dodatkowe jakie można było dokupić w salonie dla tej wersji silnikowej: skórzana tapicerka, Climatronic, Airbag-i, komputer MFA, ABS, szklany elektryczny szyberdach, 4x el. szyby, el. regulacja foteli, podgrzewane fotele, drewniana kierownica i gałka zmiany biegów, skórzane wykończenie całych boczków, mieszków gałki zmiany biegów i hamulca ręcznego, fabryczny hak, centralny zamek z pilotem i alarmem, akcesoryjne alufelgi, najwyższa opcja nagłośnienia, radio z Minidisc, składana tylna kanapa z zabezpieczeniem na kluczyk, i wiele innych… Kupiony przez nas bezpośrednio od drugiego właściciela (ur. 1934) w Solingen, Niemcy. Posiada kompletną dokumentację serwisową, wydruki TUV, rachunki oraz trzy oryginalne kluczyki.

Nadwozie jest zachowane w bardzo dobrym stanie, wolne od korozji, posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Brak widocznych wgnieceń, głębszych rys czy ubytków lakieru. Minimalne odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Felgi w idealnym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Spód auta bez korozji, drobny nalot na wciąż fabrycznych tłumikach i niektórych elementach zawieszenia. Elementy w komorze silnika nie posiadają nalotu korozji.

Wnętrze zachowane w idealnym stanie, z normalnymi, drobnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, żadne elementy nie są powycierane. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly.
– nowy filtr paliwa,
– wymieniona uszczelka pokrywy zaworów,
– nowe tarcze i klocki z przodu, nowe szczęki z tyłu, wymieniony płyn hamulcowy,
– wymieniony kompletny rozrząd i paski osprzętu,
– nowy termostat i świeży płyn chłodniczy,
– komplet nowych opon Toyo Proxes,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową,

Do samochodu karton części zamiennych „na zapas” od poprzedniego właściciela.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.