Volkswagen Passat TDi B4 1994 – 8000 PLN – Wrocław

Volkswagen Passat TDi B4 ma klasyczne nadwozie typu sedan, a pod maską jednostkę, która niegdyś była wzorcem dla wszystkich wysokoprężnych jednostek na rynku – 1.9 TDI. Silnik, który łączył najbardziej pożądane cechy – wysoką wytrzymałość i niskie spalanie. Ten egzemplarz ma jedynie 178 tys. km przebiegu – na pewno mniej, niż większość jemu pokrewnych na rynku. Choć widać również, że ma już do wyleczenia pewne problemy z korozją, z pewnością zachętą może być historia samochodu (auto miało tylko jednego właściciela), jak i ostatnio wykonane czynności serwisowe, które opiewają na kwotę dorównującą cenie samochodu.

Volkswagen Passat TDi B4
Rocznik: 1994
Przebieg: 178420 km
Pojemność: 1900 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Cena: 8000 PLN

Wyposażenie:
– elektryczne sterowanie lusterek,
– elektryczny szyberdach,
– wspomaganie kierownicy,
– ABS,
– hak doczepiany,
– blokada skrzyni biegów multilock,
– dodatkowy immobiliser,
– nowe opony.

Mamy po Dziadku do sprzedania WV PASSAT B4 – SALON POLSKA 1.9 TDI. Jedyny właściciel i użytkownik pojazdu od nowości. Auto posiada książkę serwisową VW Polska Poznań Salon Krotoski-Cichy.
Po śmierci dziadka auto zostało wstawione do serwisu VW w Poznaniu, aby zrobić więcej niż potrzeba ze względów sentymentalnych. Rachunki dołączone do zdjęć opisują wymianę wszystkich podzespołów na nowe. Całkowity koszt włącznie z regeneracją wtrysków to ok. 8000 złotych, ze względów rodzinnych zmuszeni jesteśmy sprzedać pojazd.

Auto posiada jeszcze nie otwieraną oryginalną apteczkę i hak który używany był tylko dwa razy. Silnik, skrzynia biegów, zawieszenie jak nowe, silnik nigdy nie myty. Auto do poprawki lakierniczej na lewych tylnych drzwiach i błotniku. Progi w dobrym stanie. Dodatkowa pełna informacja od Dziadka od 1994 roku, kiedy zmieniał olej, ile auto paliło, ile kilometrów przejechał na oponach zimowych (zeszyt w cenie samochodu).

Zdecydowaliśmy się wystawić tak oryginalny samochód na Giełdzie Klasyków, aby ktoś kontynuował Dziadka oczko w głowie i nadal cieszył się tym autkiem.

Telefon: +48 507 760 909
Miejscowość: Wrocław