Volkswagen T2 1976 – 104900 PLN – Kraków

Volkswagen T2 bez wątpienia jest już kultowy. Debiutował w 1967 roku jako następca „bulika”. Znany na całym świecie, produkowany był Niemczech, Meksyku i Argentynie, a w Polsce przylgnęło do niego określenie „ogórek”. Występował jako furgon, pick-up, pick-up z kabiną załogową (doka), mikrobus czy niezliczone wersje kempingowe. Popularność zyskał ogromną, do 1979 roku wyprodukowano ich 4,5 miliona. Prezentowany egzemplarz to wyprodukowany w Niemczech mikrobus w wersji poliftowej, dostępnej od 1971 roku i wyróżniającej się przednimi kierunkowskazami przeniesionymi nad reflektory. Jako model z 1976 roku otrzymał już nowość w postaci jednostki powiększonej do pojemności 2 l, co gwarantuje mu odpowiednią ilość mocy, by sprawnie podróżować ze skrzynią automatyczną. Ten egzemplarz jest wyjątkowo bogato wyposażony, ma uchylne szybki z tyłu, chromowane zderzaki i boczne listwy oraz ogrzewanie postojowe Webasto. Jest sprawny, gotowy do drogi, z drobnymi śladami eksploatacji, które tylko dodają mu uroku. O wiele bardziej rozsądny jest zakup takiego egzemplarza, niż kupienie auta do remontu i samodzielna walka o odzyskanie dawnego blasku.

Volkswagen T2
Rocznik: 1976
Przebieg: 83700 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 70 KM

Cena: 104900 PLN

VOLKSWAGEN T2 1976 (GERMANY) – Automatic

Samochód w ładnym stanie wizualnym i dobrym stanie technicznym.
Przeszedł generalny remont około 12 lat temu.

Posiada normalne ślady użytkowania, ryski, drobne niedoskonałości lakieru, czy zużycie wnętrza.
Prezentuje się bardzo dobrze i jest gotowy do użytkowania.

Przed sprzedażą przeszedł serwis olejowy – plus regeneracja rozrusznika, regeneracja gaźników (wymiana uszczelek, dysz i zużytych elementów), strojenie, wymiana świec, kabli, ustawianie zapłonu itp.

Jest to bogatsza wersja osobowa z silnikiem 2.0, automatyczną skrzynią biegów, uchylnymi szybkami z tyłu, chromowanymi zderzakami i ogrzewaniem postojowym WEBASTO.

Auto jest zarejestrowane (w dowodzie 8 miejsc siedzących), z ubezpieczeniem i przeglądem zapłaconym na rok.
Wystawiam pełną fakturę VAT-MARŻA. Kupując są Państwo zwolnieni z opłaty skarbowej.
Możliwa dostawa samochodu pod drzwi.

Zachęcam do zakupu ponieważ jest to egzemplarz, którym już w dniu zakupu można pojechać na zlot z rodziną i przyjaciółmi – lub wynajmować auto na imprezy okolicznościowe, do filmów i sesji zdjęciowych. Świetna lokata kapitału.

Telefon: +48 609 540 006
Miejscowość: Kraków