Volkswagen T3 Caravelle 1986 – 39800 PLN – Chechło Pierwsze

Transportery od Volkswagena obrosły już legendą i to nie tylko Samby, Westfalie, piękne, krągłe ogórki doprowadzone do stanu lepszego niż z fabryki, kampery czy pickup’y. Jako nowe, traktowane w większości użytkowo – samochody pracujące, nie miały lekkiego życia. Dziś przedstawiciele trzeciej generacji to w znakomitej większości okazy wysłużone, zmęczone wożeniem ziemniaków, worków cementu czy rzeszy pracowników jadących w ścisku na robotę. Wysłużone Volkswageny Transportery T3, często skazywane na złomowanie, znikają powoli z naszych dróg. Całe szczęście są okazy takie, jak T3 wystawione dziś na sprzedaż. Volkswagen T3 Caravelle 1.9 TD z 1986 roku czekał inny los, został kompleksowo odremontowany, polakierowany i przywrócony do mechanicznej sprawności. Nowemu właścicielowi zapewnić może wiele ciekawych podróży i przygód z rodziną, czy grupą znajomych.

Volkswagen Transporter T3
Rocznik: 1986
Przebieg: 35800 km
Pojemność: 1900 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Cena: 39800 PLN

Wyposażenie:
– Relingi dachowe
– Radio CD z USB, gniazdo SD i AUX, MP3
– Światła przeciwmgielne

VW T3 Caravelle 1.9 TD tuż po kapitalnym remoncie.
Auto kupione w 2013 i od tego czasu kompleksowo remontowane.
Samochód został od nowa polakierowany w dwóch kolorach, uszyta i założona nowa tapicerka, podsufitka, wykładziny oraz wygłuszenie.
Fotele kapitańskie wyposażone w podłokietniki.
Nowa instalacja elektryczna, układ chłodzenia (chłodnica, węże, zbiorniki, wentylator), silnik po remoncie (głowica, turbo, pierścienie, panewki, wtryskiwacze, pompa wtryskowa, alternator, rozrząd i cały wydech), skrzynia biegów po remoncie (4 biegowa), wymienione wodziki do skrzyni biegów, nowe sprzęgło i wysprzęglik, rozrusznik i akumulator, bak i układ paliwowy, deska rozdzielcza, nagrzewnica, linka gazu i przeguby, serwo po regeneracji, sprężyny i amortyzatory z tyłu, przekładnia kierownicza, układ hamulcowy i ogrzewania oraz licznik.
Na nowo pomalowane zostały także felgi i kołpaki, dołożone okrągłe światła przeciwmgielne z przodu.
Auto zarejestrowane na 9 osób, tylna kanapa rozkładana do spania a środkowa wysuwana wg potrzeb.
Nowe radio USB/MP3 + 4 głośniki, nowa oryginalna antena VW, wymieniony mechanizm wycieraczek.
W auto zostało włożone bardzo dużo pracy.
Zalany jest świeży olej oraz płyny eksploatacyjne, pojazd jest gotowy do długich wakacyjnych wycieczek jak i codziennej bezawaryjnej jazdy.
W gratisie dorzucam relingi dachowe i drabinkę na klapę bagażnika.
Po remoncie silnik pracuje bez zarzutu i cicho, skrzynia jest precyzyjna i biegi wchodzą bez wysiłku.

Telefon: +48 502 843 822
Miejscowość: Chechło Pierwsze