Volkswagen T3 Caravelle 1989 – SPRZEDANY

Volkswagen T3 Caravelle to jedna z najbardziej poszukiwanych wersji popularnego Transportera. W doskonały sposób łączy urok youngtimera ze świetnymi cechami użytkowymi. Tradycyjne umieszczenie silnika za tylną osią pozwoliło wygospodarować w kabinie miejsce, jakiego nie oferuje żaden z jego przedniosilnikowych następców. Mimo zewnętrznych rozmiarów nieprzerastających samochodów osobowych, wygodnie podróżować tu może aż ośmiu pasażerów, na wygodnych fotelach umieszczonych w trzech rzędach. Jako, że były to samochody użytkowe, pomimo ich dawnej popularności, znalezienie dziś dobrze zachowanego egzemplarza z niskim przebiegiem nie jest łatwe. Ten ma za sobą jedynie 79 tysięcy kilometrów i napędzany jest najmocniejszym silnikiem w całej gamie – 111-konną jednostką benzynową typu bokser, chłodzoną cieczą i zasilaną wtryskiem.

Volkswagen T3 Caravelle
Rocznik: 1989
Przebieg: 79000 km
Pojemność: 2100 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 111 KM

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy,
– podgrzewany fotel kierowcy,
– tapicerka welurowa,
– i wiele innych

Sprowadzony ze Szwecji w prawie takim stanie, jak prezentuje się na zdjęciach.
Nie było ognisk korozji, co najwyżej drobne ryski, ale żeby móc podziwiać auto w pełnej krasie powłoka lakiernicza została fachowo odświeżona.
Poprzedni użytkownik lata temu zabezpieczył całe podwozie środkiem konserwującym, dzięki temu auto również od spodu jest bardzo zdrowe.
Wspomaganie kierownicy otrzymało nową pompę, gdyż stara hałasowała.
Wydech też został wymieniony na nowy z racji wieku.
Silnik 2.1 boxer 111 PS, sprawny.
Skrzynia manualna 5-biegowa, napęd tylny.

Pojazd jest już zarejestrowany w Polsce, OC opłacone na rok.