Volkswagen T4 Caravelle VR6 2002 – 56000 PLN – Wrocław

Volkswagen T4 Caravelle to wygodny van, który w połączeniu z silnikiem 2,8 VR6 i automatyczną skrzynią zapewni sprawne i wygodne podróżowanie siedmiu osobom. Pomimo 17 lat czynnej, aczkolwiek weekendowej służby, egzemplarz wystawiony na sprzedaż ma jedyne 77 tysięcy przebytych kilometrów. Przygotowany do drogi, po pełnym serwisie, czeka na nowego właściciela, który doceni jego zalety. Nabywcę przekonać powinna pełna dokumentacja towarzysząca okazowi.

Volkswagen T4 Caravelle VR6
Rocznik: 2002
Przebieg: 77000 km
Pojemność: 2800 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 204 KM

Cena: 56000 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna strefowa
– wspomaganie kierownicy
– tempomat
– podgrzewana fotele
– elektryczne lusterka oraz szyby
– ESP
– 4 fotele + kanapa 3 osoby
+ wszystko co na zdjęciach

Oferuję Volkswagena t4 z silnikiem 2,8 VR6. Samochód został wyprodukowany w 2002 roku. Do wglądu posiadam komplet książek oraz fakturę zakupu.

Samochód jest zachowany w kolekcjonerskim stanie. Przejechane 77000 km jest autentyczne. Od nowości jeździł nim jeden kierowca w przysłowiowe niedziele. Zarówno środek auta, jak i blacharka, są w stanie niemal idealnym. Na jednym z błotników jest małe zarysowanie. Z lewej strony wgnieciony jest próg, widoczny na zdjęciach. Niestety podczas wymiany kół wulkanizator podniósł auto za próg, a nie ramę.

Wszystkie serwisy były wykonywane na bieżąco. Auto jest po wymianie oleju oraz wszystkich filtrów, przeprowadzony został serwis klimatyzacji, wymieniony akumulator, tarcze oraz klocki. Wymieniony został również olej w skrzyni biegów. Bardzo wygodne fotele, duża zadbana przestrzeń, niesamowity dźwięk silnika, gładko zmieniająca biegi skrzynia automatyczna oraz idealnie pracujące zawieszenie dostarczają wiele frajdy z jazdy.

Biorąc pod uwagę historię modelu oraz jego poprzedników śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że zachowanie pojazdu w obecnym stanie na przestrzeni kilku lat wpłynie na wzrost jego wartości.

Cena oczywiście do negocjacji. Rozważę każdą sensowną ofertę.

Telefon: +48 793 114 530
Miejscowość: Wrocław