VW Transporter T2 Westfalia Champagne Limited Edition II 1978 – 260000 PLN – Pępowo

Westfalia Champagne Limited Edition II to jeden z tych samochodów, które wzbudzają zachwyt we wszystkich, którzy tylko na niego spojrzą. Ta limitowana edycja VW Transportera T2, produkowana na rynek amerykański, wyróżnia się brązową deską rozdzielczą i kierownicą, które komponują się kolorystycznie z całą resztą pojazdu – wykończonymi w brązie meblami oraz utrzymaną w brązowych tonach tapicerką w charakterystyczną kratę. Wnętrze Westfalii zawiera w sobie, tak jak i w innych tego typu modelach, wyposażenie kempingowe – zlew, kuchenkę i wiele szafek i półek oraz oczywiście rozkładane do kanapy siedzenie i rozkładany dach. Ten przepiękny okaz z Muzeum Volkswagena w Pępowie dodatkowo został wyposażony również w klimatyzację..

Volkswagen Transporter T2 Westfalia Champagne Limited Edition II
Rocznik: 1978
Przebieg: 190000 km
Pojemność: 1970 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 70 KM

Cena: 260000 PLN

Wyposażenie:
– akumulator z ładowarką,
– podgrzewana tylna szyba,
– przednia szyba ze szkła aminowanego,
– przednie zagłówki,
– recyrkulacja spalin,
– filtry węglowe,
– klimatyzacja,
– zlew,
– kuchenka,
– rozkładany dach.

Samochód zakupiony został w USA i sprowadzony do Polski, był on na miejscu ponowne lakierowanie na dwa, równie wyjątkowe i charakterystyzne jak i wnętrze, kolory – Agata Brown i Pastel White.

Swój żywot wiodła owa Westfalia jako eksponat Muzeum Volkswagena w Pępowie, co mówi wiele stanie w jakim się ona znajduje – w Muzeum dbamy o wszystkie samochody najlepiej jak to tylko możliwe.

Szacujemy, że pojazdów takich jak ten, jest w Europie około 10, co sprawia, że posiadanie tego egzemplarza staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Telefon: +48 604 704 050
Miejscowość: Pępowo