BRP – Bracia Goźlińscy

Volkswagen Transporter T3 1990 – SPRZEDANY

Podwyższony dach i suwane boczne drzwi wraz z oszkloną kabiną to zawsze jest pokusa, aby Volkswagen Transporter T3 mógł otrzymać funkcję domu na kółkach. Nawet po otrzymaniu podstawowych atrybutów, jak w wersji Multivan, staje się świetnym kompanem do wycieczek, z możliwością noclegu w aucie. Tu zabudowano kilka dodatkowych szafek i nawet jeżeli nie odnajdziemy tu lodówki, kuchenki czy zlewu, dzięki temu auto lepiej sprawdzi się w codziennym użytku. Zresztą, swego czasu firma Westfalia proponowała podobną zabudowę opartą na T3. Nazwano ją Sport Joker i podobnie, mogła posiadać podnoszony lub wysoki dach. W końcu nikt nie lubi na kempingu schylać głowy… Ten egzemplarz pochodzi z ostatniej fazy produkcji, a napędza go ceniony i lubiany turbodiesel o pojemności 1,6 l. Włożono wiele pracy i środków, by mógł się prezentować tak jak dziś.

Volkswagen Transporter T3
Rocznik: 1990
Przebieg: 286000 km
Pojemność: 1716 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 61 KM

Przedstawiony samochód jest sprawny i gotowy do jazdy.
Auto prowadzi się bardzo dobrze i do tego prezentuję się niezwykle świeżo – nowa powłoka lakieru (bazowano na oryginalnym kolorze auta z numeru podwozia).
Wymieniona turbina, oleje, filtry – silnik pracuję bardzo ładnie. Nowe tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu auta, zaciski po regeneracji (piaskowane i lakierowane).
Zamontowane wspomaganie kierownicy, co poprawiło w znaczny sposób komfort jazdy.
Skrzynia biegów została wymieniona na „szybką piątkę”, co odbiło się na niskim spalaniu i dynamice jazdy.
Oryginalną „czwórkę” dorzucamy gratis.

Wszystkie modernizację w zrobieniu przebudowy na multivana robiłem w firmie specjalizującej się modelem VW T3 w Radomiu, użyto do tego produktów najwyższej jakości. Szafki zostały rozmieszczone jak najbardziej ergonomiczne, a ich rozmiary odpowiadają oryginalnym. Wszystko jest nowe i świeże, o szczegółach opowiem telefonicznie.

Wszystkie ruchome elementy zawieszenie zostały sprawdzone, a w wypadku stwierdzenia zużycia wymienione na nowe m.in. końcówki drążków, łożyska i wiele innych części. Podwozie dokładnie zabezpieczone antykorozyjnie.

Wyposażenie:
– hak wraz z gniazdem 15 pin, redukcja na 7 pin.
– felgi 17 cali.
– radio i 4 głośniki.

Trudno opisać wszystkie zmiany, jakie zaszły w samochodzie.
W samochodzie może jechać 6 osób– na tylnej kanapie zamontowane pasy biodrowe.

Auto zarejestrowane w Polsce z aktualnym przeglądem i polisą OC.
Autem po przebudowie przejechałem może 300 kilometrów, sprzedaję ze względu na zmianę planów życiowych i brak czasu na podróżowanie.