Volkswagen Transporter T3 1990 – SPRZEDANY

Dziś przedstawiciele trzeciej generacji to w znakomitej większości okazy wysłużone, zmęczone życiem i ciężką pracą. Szczęśliwie jednak nie każdy doświadczył takiego życia. Ten Volkswagen Transporter T3 to prawdziwy ewenement. Oryginalnie zabudowany jako karetka, przejechał do dziś jedynie 36 tysięcy kilometrów. Zachowany jest przepięknie, z kompletnym, oryginalnym wyposażeniem. Jako dodatkowy bonus należy przyjąć jego zespół napędowy. Benzynowa jednostka sprzężona z automatem jeździ bardzo przyjemnie.

Volkswagen Transporter T3
Rocznik: 1990
Przebieg: 36600 km
Pojemność: 2109 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 89 KM

Wyposażenie:
– ogrzewanie postojowe,
– ABS,
– wspomaganie kierownicy,
– elektryczne lusterka

Do sprzedania oryginalna karetka pogotowia zabudowana na samochodzie VW T3 z 1990 roku. Bez wątpienia unikat na europejskim rynku. Samochód do 2005 roku był na wyposażeniu w jednej z fabryk Volkswagena, później przywieziony do Polski i nie eksploatowany (odpalany regularnie, garażowany, oleje i filtry wymieniane). Samochód posiada już białą kartę i jest zakwalifikowany jako zabytek (na życzenie do wglądu dokumenty – opinia rzeczoznawcy i biała karta).

Oryginalna książka serwisowa od początku eksploatacji samochodu. Przebieg 36600 km prawdziwy i realny, auto swoim wyglądem samo broni tego przebiegu. Wszystko działa jak w nowym samochodzie, silnik pracuje idealnie, skrzynia przełącza biegi płynnie jak nowa dwusprzęgłowa, samochód bardzo dobrze przyspiesza, zawieszenie i hamulce perfekcyjne. Układ zawieszenia dobrany specjalnie do karetki, bardzo elastyczny, samochód po prostu „płynie”, niektóre Caraty i Multivany miały podobne.

Jak widać na zdjęciach kompletne wyposażenie medyczne, łącznie z fotelem na kółkach do transportu chorych. Sprawne i kompletne sygnały ostrzegawcze, z dodatków webasto suche, wspomaganie kierownicy, wysuwany stopień, lampka przenośna, ABS, lampki „miki” na dachu, elektryczne lusterka. Opony i akumulator nowy.

Silnik MV 2.1 boxer chłodzony cieczą 89 KM. Oryginalny tłumik z nierdzewki. Wymieniony płyn chłodniczy, filtr i olej silnikowy. Stan i wyposażenie widać na zdjęciach (wlew paliwa, baranek na kierownicy, tapicerka, tłumik bronią się same).

Auto dla pasjonata i kolekcjonera, pytania proszę kierować telefonicznie, a po samochód zapraszam do Tychów.
Dojedzie na koniec świata, ale transport możliwy w każde miejsce Europy.