Volkswagen Vento 1993 – 25900 PLN – Warszawa

Volkswagen Vento zbudowany został na bazie płyty podłogowej VW A03, która wykorzystywana była m.in. do budowy Golfa trzeciej generacji. W tej wersji nabywca otrzymywał klasyczną sylwetkę limuzyny, powstałą dzięki wydzieleniu z hatchback’a trzeciej bryły bagażnika, zdolnego pomieścić ponad 500 litrów. Był praktyczny, trwały i niezawodny i właściwie eksploatowany może wiernie służyć do dziś. Grunt to odnaleźć egzemplarz z niewysokim przebiegiem, w bardzo dobrym stanie. Ten ma jedynie 77 tysięcy kilometrów na liczniku i benzynową jednostkę pod maską.

Volkswagen Vento
Rocznik: 1993
Przebieg: 77580 km
Pojemność: 1781 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Cena: 25900 PLN

Do zaoferowania mam wyjątkowe auto – VW VENTO w idealnie kolekcjonerskim stanie technicznym, z niewielkim oryginalnym i udokumentowanym przebiegiem, zaledwie 77580 km. Auto oczywiście bezwypadkowe z historią serwisową, dynamiczne, w oryginalnym, pięknym lakierze. Świeżo po badaniach technicznych, z aktualnym ubezpieczeniem.

Vento zadowoli każdego wymagającego użytkownika, ceniącego starą, dobrą i niezawodną motoryzację.

Samochód można obejrzeć po uprzednim kontakcie telefonicznym w Classic Cars Warsaw – ul. Marszałkowska 111. Istnieje możliwość dostarczenia samochodu w wybrane miejsce.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie.
Zachęcam do zakupu.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.

Telefon: +48 601 612 755
Miejscowość: Warszawa

Kredyt na klasyka