Volvo 740 GLT 1991 – 10000 PLN – Lublin

O jego konserwatywnych kształtach mówiono, że zostały stworzone by schlebiać amerykańskim gustom, lecz faktem jest,
że Volvo 740 kochane było na całym świecie. Produkowane było w latach 1984-93, słynęło z komfortu i wytrzymałości, zawsze było samochodem, na którym po prostu można było polegać. Dziś, po ponad dwóch dekadach, te samochody przykuwają uwagę swoim wyglądem i… w dalszym ciągu bezproblemowo jeżdżą. Ten egzemplarz to wysoka wersja wyposażeniowa GLT, z półskórzaną tapicerką, w stałej eksploatacji. Pod jego maską pracuje nieśmiertelny „red block” o pojemności 2,3 l, jeden z najtrwalszych czterocylindrowych silników w historii.


Volvo 740 GLT
Rocznik: 1991
Przebieg: 345000 km
Pojemność: 2314 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 155 KM

Cena: 10000 PLN

Wyposażenie:
– elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– elektryczny szyberdach,
– automatycznie wysuwana antena,
– podgrzewane fotele,
– wspomaganie kierownicy,
– ABS,
– fabryczne radio,
– immobilizer,

Sprzedam Volvo 740 GLT sedan (744). Auto w oryginalnym stanie, nie przerabiane, nie obniżane.
Nadwozie: Bez przeszłości wypadkowej, jedzie równo, wszystkie elementy nadwozia są z jednego auta.
Bez rdzy, podwozie w stanie bdb, podłoga zdrowa jak dzwon. Szyby poza przednią oryginał. Zderzaki listwy i zaślepki na miejscu, listwy szyby przedniej w stanie bdb, tylna szyba grzeje. Prawe tylne drzwi lekko wgniecione poniżej listwy ochronnej, mała wgniotka na masce i kilka mniejszych rysek- auto ma 27 lat.

Wnętrze: Siwa / szara półskórzana tapicerka oryginalna dla wersji GLT/Turbo, fotele nie połamane, działają wszystkie mechanizmy, naciąg lędźwiowy, nie wysiedziane, jedynie na fotelu kierowcy lekkie wytarcie skóry. Wszystkie plastiki, uchwyty, rączki itd całe. Dywany czyste i suche. Deska rozdzielcza nie popękana (typowa bolączka serii 7xx). Świecą wszystkie żarówki podświetlenia, pasów, wnętrza. Licznik działa, liczy kilometry, pokazuje temp i paliwo (większość liczników jest niesprawna).

Na wyposażeniu auta elektryczne szyby przód, elektrycznie lusterka (lewe słabo grzeje), elektryczny szyberdach – działa, elektrycznie wysuwana antena – działa. Radio oryginalne CR-906 z ramką współpracuje z 4 głośnikami Volvo. Gałka zmiany biegów w świetnym stanie, sztywna, sprawny przycisk nadbiegu. Podsufitka nowa, nie wisi.

Wymieniony kpl. układ wydechowy (tłumiki końcowy i środkowy oraz rura nad mostem i eSka końcowa, katalizator). Nowe świece, przewody WN, kopułka i palec, czujnik położenia wału, czujniki cieczy. Ręczny trzyma, hamulce ok.

Ubezpieczenie do 12.11.2018 polisa w PZU ze zniżka PZM.
Przegląd do 08.06.2018.

Telefon: +48 511 283 709
Miejscowość: Lublin