KlasykaGatunku.pl

Volvo C70 Cabrio 2002 – SPRZEDANE

Volvo C70 Cabrio to szykowny, czteroosobowy kabriolet słusznych rozmiarów, zbudowany na platformie Volvo 850. Między 1997 a 2005 rokiem zbudowano ich około 50 tysięcy sztuk. Dziś już w ofercie szwedzkiej marki takiego samochodu nie znajdziemy. Oferuje nie tylko otwarty dach nad głową, ale też komfort, wysoką trwałość i bogate wyposażenie dodatkowe. Na pokładzie jest między innymi podgrzewana tylna szyba, awaryjnie wysuwany w razie dachowania pałąk bezpieczeństwa oraz automatycznie składany, materiałowy dach. Prezentowany egzemplarz wyposażony jest w doskonały, wzmocniony niskociśnieniową turbosprężarką pięciocylindrowy silnik, automatyczną skrzynię biegów, skórzaną tapicerkę i dwustrefową klimatyzację. Zachowane jest w pięknym stanie i ma fenomenalną kolorystykę. Przykuje na ulicy każde spojrzenie.

Volvo C70 Cabriolet 2.4T
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2435 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 116,543 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo C70 Cabriolet z silnikiem 2.4T w kolorze czerwonym z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone bezpośrednio od drugiego właściciela z St. Gallen, Szwajcaria. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas”. Komplet kluczyków i pilotów.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji, wgnieceń. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w całości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy. Zderzaki nie posiadają obcierek lakieru. Dach materiałowy w stanie bardzo dobrym.

Wnętrze jest kompletne, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Kierownica bez żadnych przetarć. Przyciski ani rączki drzwi nie są powycierane. Oryginalny Windschott. Komplet fabrycznych dywaników.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet nowych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe i narzędzia. Tapicerka i plastiki bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w30,
– świeży płyn chłodniczy,
– komplet nowych opon letnich Kleber,
– nowy akumulator Banner.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.