KlasykaGatunku.pl

Volvo C70 T5 1998 – SPRZEDANE

Tradycja produkcji modeli coupe u Volvo sięga kultowego modelu P1800, nieodłącznie związanego z serialem “Święty”. Wprowadzając model Volvo C70 na rynek zadbano o to, by znów wyposażyć w ten samochód filmowego Simona Templar’a, tym razem na planie kinowego remake’u z Valem Kilmer’em (Święty / The Saint z 1997 roku). Smukłe coupe znów przełamało wizerunek firmy produkującej bezpieczne, rodzinne i nieco nudne samochody. W ciągu 8 lat sprzedano 27 tysięcy sztuk modelu C70 coupe – niewiele, czego powodem była w dużej mierze astronomiczna cena. Dziś na rynku wtórnym ten model jest niemal okazją, zważając na jego świetne osiągi, bogate wyposażenie, tradycyjnie wysoki poziom bezpieczeństwa i wysoką trwałość. Volvo C70 T5 to najmocniejsza odmiana tego smukłego samochodu, generująca 240 koni mechanicznych z pięciocylindrowej, turbodoładowanej jednostki. W kolorze grafitowym, z beżową skórzaną tapicerką, wprost ze Szwajcarii – prezentuje się wyśmienicie.

Volvo C70 T5
Rok produkcji: 1998
Pojemność silnika: 2319 ccm
Moc silnika: 176 kW / 240 KM
Przebieg: 209,051 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo C70 Coupe z najmocniejszym silnikiem 2.3 Turbo o mocy 240 koni w kolorze grafitowym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone bezpośrednio od drugiego właściciela z St. Gallen, Szwajcaria. Zachowane w przyzwoitym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada widocznej korozji, większych rys czy wgnieceń. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie dobrym, bez nalotu rdzy. Zderzaki posiadają drobne ryski i otarcia. Drobne odpryski w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne, posiada jednak liczne drobne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka zachowana w przeciętnym stanie, wstawki z alcantary posiadają widoczne zużycie. Kierownica bez żadnych przetarć. Drewna w bardzo dobrym stanie. Fotel kierowcy ma widoczne zużycie materiału od wsiadania i wysiadania. Przyciski ani rączki drzwi nie są powycierane, mają jedynie drobne rysy od paznokci. Komplet fabrycznych dywaników.

Felgi mają drobne ubytki lakieru widoczne z bliska. Opony w stanie średnim, niedługo do wymiany.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka i plastiki bez widocznych uszkodzeń.

Wykonane prace: brak.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.