KlasykaGatunku.pl

Volvo S80 2001 – SPRZEDANE

Volvo S80 to była nowa era w ofercie szwedzkiego producenta. Zastąpiło tylnonapędowy model S90, stając się flagowym modelem marki. Koniec kantów w stylistyce, tradycyjnie maksymalna uwaga przyłożona do spraw bezpieczeństwa czynnego i biernego, sporo nowinek z dziedziny elektroniki. Debiut modelu to 1998 rok, ten egzemplarz wyprodukowany został 3 lata później, trafiając na wyposażenie ambasady republiki Ghany w Szwajcarii. Volvo serwisowane było wyłącznie w ASO Volvo, przejeżdżając na tablicach korpusu dyplomatycznego 235 tys. km. Zaletą z pewnością jest historia tego egzemplarza i dokumentacja serwisowa, wykazująca brak przerw w eksploatacji. Pod maską pracuje specjalność Volvo – silnik pięciocylindrowy B5244S, w mocniejszej z dwóch dostępnych wersji, zestawiony ze skrzynią automatyczną.

Volvo S80
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 2435 ccm
Moc silnika: 125 kW / 170 KM
Przebieg: 235,409 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo S80 w kolorze granatowym z czarną skórzano-welurową tapicerką. Sprowadzone z Bern, Szwajcaria, gdzie użytkowane było przez ambasadora Ghany, na tablicach korpusu dyplomatycznego. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Serwisowane wyłącznie w ASO Volvo, wiele rzeczy wymienione na wyrost. Stan nadzwyczajny.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej korozji. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Lakier w ładnym stanie, normalne drobne ślady użytkowania. Maska posiada ledwo widoczne odpryski od kamieni. Lampy przednie i tylne idealne. Listwy jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, utrzymane w bardzo dobrym stanie. Skórzana tapicerka bez zużycia czy uszkodzeń. Drewniane wykończenia nie mają rys ani pęknięć. Plastiki nie posiadają zarysowań. Komplet dywaników welurowych w stanie jak nowe.

Alufelgi w stanie idealnym, komplet dobrych opon letnich. Ponadto jest drugi komplet kół z oponami zimowymi, również w stanie idealnym, prosto z przechowalni salonu Volvo.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.