VW Bank

Zastava 1100p Mediteran 1981 – 34500 PLN – Kraków

Zastava 1100p Mediteran to rzadka wersja z trzydrzwiowym nadwoziem, opracowanym i budowanym wyłącznie w Polsce. Ta licencyjna, rozwojowa modyfikacja Fiata 128 niegdyś służyła zazwyczaj jako popularny, rodzinny pojazd, choć dziś bez trudu możemy odnaleźć w niej włoskie korzenie i charakter. Sportowy styl odczujemy w niej zwłaszcza, gdy zdecydujemy się dodać jej rajdowego sznytu. Ta została skrupulatnie przygotowana przez firmę zajmującą się motorsportem. W kabinie znalazła się klatka bezpieczeństwa, a silnik 1,3 l w tak lekkim nadwoziu z pewnością może zaskoczyć dynamiką. Auto ma za sobą start w Rajdzie Polskim Historycznym, a co ciekawe, załoga innej Zastavki (Stanisław i Anna Postawkowie) sięgnęli w ostatnim roku po zwycięstwo w tej imprezie.

Zastava 1100p Mediteran
Rocznik: 1981
Przebieg: 54357 km
Pojemność: 1300 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna

Cena: 34500 PLN

Samochód jest przystosowany do historycznych rajdów. Posiada klatkę z certyfikatem bezpieczeństwa FIA zał. J. Auto zostało kompletnie przygotowane przez firmę, która zajmuje się motosportem. Blacharsko w stanie idealnym, nowy lakier, konserwacja, kompletne nowe całe zawieszenie, instalacja elektryczna.

Do auta dokładam dodatkowe części zapasowe, takie jak silnik, skrzynia biegów, przekładnia kierownicza, lampy i wiele innych części.

Auto uczestniczyło w Rajdzie Polskim Historycznym.

Telefon: +48 608 302 300
Miejscowość: Kraków