Kontakt

Giełda klasyków zrodziła się w 2013 roku, początkowo jako blog, w którym autor, Adam Piotrowski, wybierał z sieci najciekawsze oferty z samochodami klasycznymi z kraju i ze świata. Później przyszła popularność, która sprawiła, że na stronie pojawiła się płatna możliwość ogłoszenia własnego samochodu. Od tej chwili hobby stało się sposobem na życie, a czas wolny nierozłącznie spoił się z pasją i pracą.

Miesiąc w miesiąc na stronę Giełda Klasyków zaglądają tysiące pasjonatów, którzy pragną zobaczyć, kupić albo sprzedać klasyczne auto. Tak jak na początku, do dziś każde ogłoszenie otrzymuje autorski opis wprowadzający do oferty, przybliżający historię modelu i wskazujący na mocne punkty modelu. Każdy ma również możliwość zamówienia sesji fotograficznej. Bądź co bądź, prowadzący, zanim zajął się na poważnie motoryzacją, kończył ASP w Poznaniu na kierunku fotografia.

Z końcem 2016 roku do zespołu dołącza Marta Wiśniewska, pasjonatka motoryzacji od lat związana z Torem Poznań. Z czasem wyspecjalizowała się w przedstawianiu najwspanialszych atrakcji największych domów aukcyjnych. Marta pomaga również otaczać opieką samochody, które pojawiły się w tworzonej z czasem kolekcji Giełdy klasyków.

Obecnie razem dbamy o prezentowane i oferowane do sprzedaży auta podczas największych imprez o tematyce motoryzacji klasycznej w Polsce. Te wystawy, jak i zloty oraz rajdy turystyczne, w których bierzemy udział, to dla nas, autorów, możliwość wyjścia zza ekranu i poznania osobiście wszystkich Was, którzy znacie i czytacie tę stronę od lat. To dla nas ogromna przyjemność poznać Was na żywo! Do zobaczenia na drodze 🙂

Kontaktować się z nami możecie pisząc na adres: info@gieldaklasykow.pl (Adam) albo media@gieldaklasykow.pl (Marta).

Uwaga

Mimo najszczerszych chęci autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan techniczny i prawdziwość opisów wśród wszystkich przedstawionych na stronie samochodów. Nie mamy fizycznej możliwości weryfikowania każdej oferty. Za treść reklam umieszczonych w serwisie odpowiadają reklamodawcy.

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.