Archiwum kategorii: Aktualności

Klasyczne Nowe Włochy już 2 lipca w Warszawie

Jeżeli wasze zmysły spragnione są klasycznej włoszczyzny, trójzębów, uroczych pięćsetek, nietuzinkowych Fiatów, przepięknych Alfa Romeo, to Giełda Klasyków zaprasza 2 lipca do Warszawy, a dokładniej do Włoch 😉 Spotkanie w gronie właścicieli i miłośników włoskich samochodów, pod szyldem konkursu elegancji, organizuje Vintage Maserati Club Poland.

Czytaj dalej Klasyczne Nowe Włochy już 2 lipca w Warszawie

Forzaitalia.pl czyli najpiękniejszy włoski festiwal w Polsce

Forzaitalia.pl to najlepszy w naszym kraju sposób aby świętować swoją miłość do Włoch, włoskiego stylu życia, włoskiego jedzenia i włoskiej motoryzacji. Od lat przyciąga tłumy fanów włoszczyzny z całej Polski i nie tylko. Jesteśmy na każdej edycji Forzaitalia.pl od lat, nawet podczas pandemii, na edycji zdalnej też było rewelacyjnie. To zasługa zarówno organizatorów i ich zaangażowania, jak i uczestników, co w połączeniu daje niezrównany klimat.

Czytaj dalej Forzaitalia.pl czyli najpiękniejszy włoski festiwal w Polsce

Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Kolejna edycja targów Auto Nostalgia już za nami. To było piękne otwarcie sezonu wystawienniczego dla miłośników klasycznej motoryzacji. Targi Auto Nostalgia stworzyły na terenie EXPO XXI w Warszawie niepowtarzalny klimat, związany z zabytkowymi pojazdami. Bardzo odczuwalny był głód tego rodzaju imprez. Ostatnie lata nas pod tym względem nie rozpieszczały i miło było znów się ze sobą spotkać. Wydarzenie odwiedziło 11525 zwiedzających, takiego wyniku nie było od lat!
Czytaj dalej Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2022

Auto Nostalgia to spotkanie miłośników pojazdów z duszą. Na wyjątkowy weekend, w który pasjonaci po raz kolejny wymienią się wspomnieniami, doświadczeniami, a także będą mieli okazję zakupić wymarzony samochód, zapraszamy już 23-24 kwietnia na teren Expo XXI w Warszawie. Jesteście ciekawi co w tym roku przygotowała dla Was Giełda Klasyków?
Czytaj dalej Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2022

Retro Motor Show – pierwszy dzień za nami

Piątek to pierwszy dzień Retro Motor Show, który mamy już za sobą. Jak było? Same pozytywne emocje. Zwiedzających sporo, ale palców odciśniętych na szybach i lakierze jakby mniej niż zwykle. Widać, że nie ma przypadkowych zwiedzających, ale ciekawe jest również to, że pojawiają się nowe twarze. Ludzie, którzy próbują nowego hobby i może nie do końca sami wiedzą jakich samochodów pragną, ale po to tu jesteśmy, by pomagać dokonywać wyboru. A ten na naszym stoisku jest tak duży, że chyba nikt nie ma problemu, by znaleźć coś dla siebie.

Czytaj dalej Retro Motor Show – pierwszy dzień za nami

Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku

Cieszy nas niezmiernie, że możemy w końcu zaprosić wszystkich fanów samochodów klasycznych na Targi Retro Motor Show. W dniach od 5 do 7 listopada 2021 roku zobaczymy się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Ile samochodów będzie na targach? W których pawilonach odbędzie się wystawa? Odpowiedzi na te i znacznie więcej pytań znajdziecie poniżej.
Czytaj dalej Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku