Archiwum kategorii: Aktualności

Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Kolejna edycja targów Auto Nostalgia już za nami. To było piękne otwarcie sezonu wystawienniczego dla miłośników klasycznej motoryzacji. Targi Auto Nostalgia stworzyły na terenie EXPO XXI w Warszawie niepowtarzalny klimat, związany z zabytkowymi pojazdami. Bardzo odczuwalny był głód tego rodzaju imprez. Ostatnie lata nas pod tym względem nie rozpieszczały i miło było znów się ze sobą spotkać. Wydarzenie odwiedziło 11525 zwiedzających, takiego wyniku nie było od lat!
Czytaj dalej Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2022

Auto Nostalgia to spotkanie miłośników pojazdów z duszą. Na wyjątkowy weekend, w który pasjonaci po raz kolejny wymienią się wspomnieniami, doświadczeniami, a także będą mieli okazję zakupić wymarzony samochód, zapraszamy już 23-24 kwietnia na teren Expo XXI w Warszawie. Jesteście ciekawi co w tym roku przygotowała dla Was Giełda Klasyków?
Czytaj dalej Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2022

Retro Motor Show – pierwszy dzień za nami

Piątek to pierwszy dzień Retro Motor Show, który mamy już za sobą. Jak było? Same pozytywne emocje. Zwiedzających sporo, ale palców odciśniętych na szybach i lakierze jakby mniej niż zwykle. Widać, że nie ma przypadkowych zwiedzających, ale ciekawe jest również to, że pojawiają się nowe twarze. Ludzie, którzy próbują nowego hobby i może nie do końca sami wiedzą jakich samochodów pragną, ale po to tu jesteśmy, by pomagać dokonywać wyboru. A ten na naszym stoisku jest tak duży, że chyba nikt nie ma problemu, by znaleźć coś dla siebie.

Czytaj dalej Retro Motor Show – pierwszy dzień za nami

Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku

Cieszy nas niezmiernie, że możemy w końcu zaprosić wszystkich fanów samochodów klasycznych na Targi Retro Motor Show. W dniach od 5 do 7 listopada 2021 roku zobaczymy się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Ile samochodów będzie na targach? W których pawilonach odbędzie się wystawa? Odpowiedzi na te i znacznie więcej pytań znajdziecie poniżej.
Czytaj dalej Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku

Giełda Klasyków na Panorama Oldtimerfest 2021

Po dwóch latach posuchy i lockdownów powoli wracamy do normalności. Już 14-15 sierpnia 2021 zapraszamy całe rodziny na pierwszą edycję Panorama Oldtimerfest, imprezy której Giełda Klasyków stała się partnerem. Impreza odbędzie się w Centrum Team Buildingu Hotelu Panorama w Zbiroży koło Mszczonowa. Jesteście ciekawi co pokażemy na naszym stoisku tym razem?
Czytaj dalej Giełda Klasyków na Panorama Oldtimerfest 2021

#wedrive kabriolety

W miniony weekend dostaliśmy zaproszenie od naszych przyjaciół z wałbrzyskiej Stajni B na ciekawe wydarzenie. W ramach cyklu przejażdżek pod hasłem #wedrive mieliśmy możliwość spotkania się z grupą miłośników samochodów i objeżdżenia naszych maszyn pięknymi trasami na Pogórzu Zachodniosudeckim i w Sudetach Środkowych. Wraz z pierwszymi cieplejszymi dniami wolno się budzącej tegorocznej wiosny postanowiliśmy wybrać z naszego garażu dwa kabriolety. Były to jeszcze nie wystawione w ofertach – Porsche 911 Carrera 996 z 1999 roku i Jaguar XJS 4.0 z 1994 roku.
Czytaj dalej #wedrive kabriolety