OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST – 10 lat linii NOVOL for Classic Cars

Kolejny weekend i kolejne wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy wraz z firmą Novol. Już w niedzielę 3 września 2023 przy ulicy. Żabikowskiej 7/9 w Komornikach koło poznania, zapraszamy do świętowania 10 lat linii NOVOL for Classic Cars podczas pikniku, który odbędzie się na obszernym parkingu, przed siedzibą firmy NOVOL. Jakie atrakcje czekają na Was? Zapraszamy do przeczytania artykułu.


10 urodziny Giełdy Klasyków i 10 lat linii NOVOL for Classic Cars warto świętować wspólnie 🙂 Dlatego postanowiliśmy zaprezentować Wam samochody z naszego garażu podczas spotkania Oldtimer & Youngtimer Fest w niedzielę 3 września. Oczywiście będziecie mogli je również zakupić.

OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST

Kiedyś to była motoryzacja… Ta klasycznie piękna, gdzie niemal każde auto przykuwało wzrok przechodniów i wzbudzało zachwyt swoim kształtem, brzmieniem silnika, czy dbałością o każdy, najdrobniejszy detal.
Dzisiaj, mimo, że technologia znacznie się rozwinęła, mimo, że bezpieczeństwo jazdy nowymi samochodami jest znacznie wyższe, z chęcią wracamy do tych „starych, dobrych czasów” i podziwiamy pięknie odrestaurowane lub zachowane przez dekady w wyjątkowym stanie, zabytkowe samochody.

Niecodzienną okazją, aby “pospacerować” poprzez historię motoryzacji, przyjrzeć się pojazdom z minionej epoki, porozmawiać z ich właścicielami, będzie OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST, organizowany przez firmę NOVOL oraz Watch This Car już 3 września.

Na obszernym parkingu, przed siedzibą firmy NOVOL, stanąć ma kilkaset zabytkowych pojazdów i youngtimerów. Okazją do tego jest nie tylko 45-lecie istnienia podpoznańskiej firmy z branży lakierniczej, ale także 10-lecie powstania linii produktów lakierniczych dedykowanych zabytkowym autom NOVOL for Classic Cars.

OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST

Oprócz tego na odwiedzających czekać będzie dodatkowa porcja atrakcji dla każdego, bez względu na wiek. Każdy odwiedzający wydarzenie swoim samochodem lub myślący o naprawie lakierniczej swojego pojazdu, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji i oszacowania kosztów naprawy. O samym procesie lakierowania porozmawiać będzie można ze specjalistami z warsztatów naprawczych, którzy dostępni będą na Strefie Renowacji. Tam też prezentowane i wykonywane będą wybrane etapy napraw lakierniczych.

Wszystkich ugości różnymi potrawami strefa streetfood, na której znajdziecie najpopularniejsze food trucki w mieście! Najmłodsi uczestnicy OLDTIMER i YOUNGTIMER FEST z pewnością ze smakiem zajadać się będą kolorową watą cukrową i popcornem.

Najważniejszym punktem wydarzenia będą jednak wspomniane wcześniej zabytkowe pojazdy. Tym bardziej, że sporą część nich zobaczymy w ruchu! Tym razem 12 edycja „Klasykiem po Mieście” będzie miała metę właśnie pod firmą NOVOL.

Warto zatem zapisać datę 3 września w kalendarzach i wybrać się całą rodziną wraz ze znajomymi do Komornik na OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST!
Godz. 15.00 – 19.00, 3 września 2023, Ul. Żabikowska 7/9, Komorniki – parking przy siedzibie firmy NOVOL.​

OLDTIMER & YOUNGTIMER FEST

Organizator wydarzenia: firma NOVOL
Współorganizator: WTC Watch This Car
Partnerzy wydarzenia: Giełda Klasyków, Migrand on Tour (Food Truck), The One Family
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/628418916022166