BRP – Bracia Goźlińscy

BMW 840Ci E31 1997 – 229000 PLN – Dębe Wielkie

BMW 840Ci E31 Individualselection Japan to wersja specjalna, przygotowana przez japońskiego importera marki. Charakterystyczne dla tych samochodów jest zastosowanie czarnego dachu, a także skórzana tapicerka Nappa z wszywanymi na oparciach i boczkach drzwi paskami w kolorach M Motorsport, antracytowa podsufitka, a także dywaniki welurowe Japan Individual z symbolami M. Z zewnątrz auta te otrzymały pakiet aerodynamiczny składający się z przedniego zderzaka, tylnego dyfuzora i lusterka zewnętrznego M. Zamówiono i sprzedano tych samochodów 299 sztuk i wszystkie one miały kierownicę z lewej strony, co być może nie było najbardziej poręczne w lewostronnym japońskim ruchu, ale za to podkreślało europejskie pochodzenie samochodu i jego egzotyczny charakter. Wersja dostępna była tylko w 3 kolorach nadwozia. Wyprodukowano: 155 sztuk w kolorze ARKTISSILBER METALLIC, 21 sztuk HELLROT i 123 sztuki AVUSBLAU METALLIC, czyli takie jak prezentowane.

BMW 840Ci E31
Rocznik: 1997
Przebieg: 146691 km
Pojemność: 4398 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 286 KM

Cena: 229000 PLN

Samochód ten został przez nas bezpośrednio sprowadzony z Japonii – kraju wschodzącego słońca. Jest to oryginalna wersja M-Sport Individualselektion Japan Version, jedna z 299 wyprodukowanych i jedna ze 123 w kolorze niebieskim.

Auto po bardzo dużym serwisie mechanicznym.
Wymienione wiele części typowych dla serii E31.
Karoseria jest w doskonałym stanie. Brak korozji na elementach karoserii oraz podwozia. Dolna część samochodu, nadkola i komora silnika są w doskonałym stanie, podobnie jak w przypadku kilkuletniego auta samochodu.

Tapicerka jest w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń ani śladów zużycia.
Żadne przyciski nie są wytarte.

Elementy zawieszenia są w fabrycznym czarnym lakierze – niektóre mają nadal oryginalne naklejki z kodami kreskowymi.

Zapraszamy na osobistą wizytę, nikt na pewno nie będzie zawiedziony tym samochodem. Można obejrzeć go bezpośrednio u nas w firmie, która znajduje się 30 km od lotniska Chopina w Warszawie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku: BRP – Bracia Gozlinscy.

Możemy zorganizować dostawę samochodu na całą Europę oraz większość krajów na świecie.

Telefon: +48 666 222 770
Miejscowość: Dębe Wielkie

Kredyt na klasyka