Giełda Klasyków na Retro Motor Show 2019 – zapraszamy!

Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show, które odbędą się w dniach 25-27 października 2019 roku, to najważniejsza dla Giełdy Klasyków impreza w roku i największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Retro Motor Show stały się wyjątkową okazją na niezapomnianą podróż przez historię zabytkowej motoryzacji XX wieku. Giełda Klasyków wraz z MTP zaprasza na zakończenie sezonu w klasycznie pięknym stylu.

Stęskniliście się już za motoryzacją w najlepszym, targowym wydaniu? Zapraszamy na Retro Motor Show do Poznania! Podczas tego wydarzenia zwiedzający mają możliwość obejrzeć wyjątkowe marki i modele, które niejeden miłośnik motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu. Samochody i inne pojazdy zachwycające swoją sylwetką, urodą i przywołujące miłe wspomnienia. Na sentymentalną podróż do przeszłości, do czasów, w których piękno kojarzone było z motoryzacją, zapraszamy już w ostatni weekend października.

Co czeka na Was w tym roku? 3 dni ekspozycji, ponad 700 pojazdów, 5 pawilonów pełnych wrażeń i niespodzianek.

Giełdę Klasyków jak zawsze odnajdziecie w pawilonie nr 5, gdzie na przestrzeni około 1000 m² będziecie mieli okazję zobaczyć i kupić samochody, które oglądacie w ogłoszeniach na naszej stronie. Retro Motor Show to od początku najbardziej handlowa impreza w całym sezonie. Dość przypomnieć, że w ostatnim roku sprzedaliśmy tutaj 11 z 55 prezentowanych pojazdów!

Jeżeli chcielibyście aby Wasz samochód stanął na naszym stoisku, zapraszamy do kontaktu: info@gieldaklasykow.pl

Samochody, które mamy już zatwierdzone do ekspozycji, znajdziecie pod tagiem Retro Motor Show 2019:
http://www.gieldaklasykow.pl/tag/retro-motor-show-2019/

Międzynarodowe Targi Poznańskie zawsze były miejscem ekspozycji nowości ze świata motoryzacji – nie tylko krajowej, czy „braterskich” krajów, ale również tej „nieosiągalnej”, zachodniej. Z miłości do klasycznej motoryzacji i dzięki współpracy z naszymi partnerami, zrodził się pomysł utworzenia targów Retro Motor Show. Targi to wspaniała podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej krasie! Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i bądź tam razem z Nami podczas Retro Motor Show.

Więcej informacji na stronie targów:
https://retromotor.pl/pl/dla-zwiedzaj%C4%85cych/wa%C5%BCne-informacje/bilety/

Tymczasem zapraszamy do relacji z naszego stoiska podczas zeszłorocznej edycji!