Targi

Zobacz jak prezentują się samochody rekomendowane przez Giełdę klasyków na targach i wystawach.

Targi Auto Nostalgia 2023 – kup i sprzedaj auto w Warszawie

Auto Nostalgia to znacznie więcej, niż wydarzenie branżowe dla pasjonatów retro motoryzacji. Możesz tu kupić klasyka, możesz też sprzedać. To szansa na udane zakupy dla każdego, kto szuka idealnego dla siebie klasyka. Podczas targów będzie okazja, by zobaczyć na żywo, w jednym miejscu, samochody oferowane w ogłoszeniach na naszej stronie. Nie zmarnuj okazji, by znaleźć swój wymarzony samochód! Zapraszamy już 22-23 kwietnia na teren Expo XXI w Warszawie.
Czytaj dalej Targi Auto Nostalgia 2023 – kup i sprzedaj auto w Warszawie

Retro Motor Show 2022 – zobacz film i wyniki :)

Retro Motor Show to dla Giełdy Klasyków zawsze prawdziwe motoryzacyjne święto, na które czekamy cały rok. Podczas tegorocznej edycji w hali 5A udało nam się zgromadzić prawie setkę samochodów. Przez trzy targowe dni przez teren MTP przewinęło się aż 29733 zwiedzających. Jeżeli nie byliście osobiście, zapraszamy do przeczytania podsumowania i obejrzenia galerii. Jeżeli byliście i pragniecie odnaleźć oferty ze stoiska i kontakt do właścicieli, dużą część ekspozycji wciąż możecie zobaczyć w ogłoszeniach na naszej stronie.
Czytaj dalej Retro Motor Show 2022 – zobacz film i wyniki 🙂

Giełda Klasyków na Retro Motor Show 2022 wypełni całą halę

Retro Motor Show to największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych, na których co roku zobaczyć można wiele ciekawych egzemplarzy. Giełda Klasyków podczas edycji 2022, która odbędzie się w dniach 28-30 października, postanowiła iść na całość. Samochody prezentowane na stronie, również te z naszej prywatnej stajni, zobaczycie w hali 5A, którą mamy nadzieję wypełnić po brzegi Waszymi motoryzacyjnymi marzeniami.
Czytaj dalej Giełda Klasyków na Retro Motor Show 2022 wypełni całą halę

Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Kolejna edycja targów Auto Nostalgia już za nami. To było piękne otwarcie sezonu wystawienniczego dla miłośników klasycznej motoryzacji. Targi Auto Nostalgia stworzyły na terenie EXPO XXI w Warszawie niepowtarzalny klimat, związany z zabytkowymi pojazdami. Bardzo odczuwalny był głód tego rodzaju imprez. Ostatnie lata nas pod tym względem nie rozpieszczały i miło było znów się ze sobą spotkać. Wydarzenie odwiedziło 11525 zwiedzających, takiego wyniku nie było od lat!
Czytaj dalej Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2022

Auto Nostalgia to spotkanie miłośników pojazdów z duszą. Na wyjątkowy weekend, w który pasjonaci po raz kolejny wymienią się wspomnieniami, doświadczeniami, a także będą mieli okazję zakupić wymarzony samochód, zapraszamy już 23-24 kwietnia na teren Expo XXI w Warszawie. Jesteście ciekawi co w tym roku przygotowała dla Was Giełda Klasyków?
Czytaj dalej Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2022

Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku

Cieszy nas niezmiernie, że możemy w końcu zaprosić wszystkich fanów samochodów klasycznych na Targi Retro Motor Show. W dniach od 5 do 7 listopada 2021 roku zobaczymy się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Ile samochodów będzie na targach? W których pawilonach odbędzie się wystawa? Odpowiedzi na te i znacznie więcej pytań znajdziecie poniżej.
Czytaj dalej Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku

Giełda Klasyków na Panorama Oldtimerfest 2021

Po dwóch latach posuchy i lockdownów powoli wracamy do normalności. Już 14-15 sierpnia 2021 zapraszamy całe rodziny na pierwszą edycję Panorama Oldtimerfest, imprezy której Giełda Klasyków stała się partnerem. Impreza odbędzie się w Centrum Team Buildingu Hotelu Panorama w Zbiroży koło Mszczonowa. Jesteście ciekawi co pokażemy na naszym stoisku tym razem?
Czytaj dalej Giełda Klasyków na Panorama Oldtimerfest 2021

Auto Nostalgia 2020 – zakupowe szaleństwo na Żeraniu!

12 i 13 września spotkaliśmy się z Wami na Targi Pojazdów Zabytkowych – Auto Nostalgia 2020. To wydarzenie równie wyjątkowe i niepowtarzalne, jak przedstawiane w ramach ekspozycji pojazdy, dlatego nie mogło zabraknąć samochodów z garażu Giełdy Klasyków. Wydarzenie odbyło się na hali Global Expo, czyli w dawnej fabryce FSO na Żeraniu.
Czytaj dalej Auto Nostalgia 2020 – zakupowe szaleństwo na Żeraniu!