Giełda Klasyków na Youngtimer Party 2019

Puchar Youngtimer Party to impreza organizowana przez koło Youngtimer Automobilklubu Wielkopolski. Co roku imprezie tej towarzyszą dodatkowe atrakcje dla uczestników i odwiedzających, takie jak rajdy turystyczne, wystawy, spotkania klasyków, a także parada po nitce toru. W tym roku Giełda Klasyków podjęła współpracę z organizatorami i na przestrzeni depot, tuż obok wieży zaprezentowała ciekawe okazy samochodów na sprzedaż.

Impreza Puchar Youngtimer Party, odbywająca się od szeregu lat na Torze Poznań, zawsze przyciągała grono wielbicieli jazdy tą starszą generacją samochodów. Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają wszystkich posiadaczy modeli samochodów, których produkcja rozpoczęła się przed 31 grudnia 1999 roku.

Jakie atrakcje czekały tym razem na uczestników podczas drugiej edycji? Długa i szybka, ok. 3 kilometrowa trasa prowadząca tylko i wyłącznie po gładkiej nawierzchni toru, którą można było podziwiać z trybun oraz balkonu przy wieży. Na depot wystawa zaproszonych przez koło Youngtimer klasyków, stoiska wystawców i paradę samochodów klasycznych po nitce Toru Poznań.

Wszystkie auta, jakie pokazaliśmy na torze, znajdziecie tutaj:
http://www.gieldaklasykow.pl/tag/youngtimerparty-2019/

Poniżej możecie zobaczyć, jak było w roku 2018.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/youngtimerparty/
I na stronie internetowej: http://youngtimerparty.pl/index.php